Tesisat Sorunları Ve Teknolojik Çözümler

 

Su Tesisat Sorunlarınızı Artık Gözünüzde Büyütmeyin

 

           Su tesisatı konusunda uzmanlaşmış olan Gül Tesisat firmamız, gelişen teknolojiyi hizmetlerinde uygulayan nadir firmalardan biridir. Her evde ya da işyerinde en az bir kere de olsa tesisat sorunları yaşanmaktadır. Önemsiz gibi görünen bu durum için önlem alınmaz ise daha ciddi sorunlar meydana gelebilir.

 

Su tesisat sorunları nedeni ile sıkıntılar yaşayan kişiler, eskiden bu sorun için mahalle tesisatçılarından yardım alır ya da sorunu kendisi çözmeye çalışırdı. Bu durumda da eski yöntemler kullanıldığı için evde birçok alan kırılıp dökülürdü. Ancak Gül tesisatçı İstanbul ilinde son teknolojik malzemeler ve teknikler ile su tesisat sorunlarınızı çözümlemektedir. Bu sayede ortamda herhangi bir kırma ya da dökme gibi durumlar olmadan işlemleriniz çok hızlı bir şekilde halledilir.

 

Su kaçağı tespiti, hat görüntüleme, tıkanıklık açma ya da petek temizliği gibi birçok alanda hizmet veren su tesisatçısı olarak sizlere en iyi hizmetler sunulmaktadır. Bununla beraber musluk tamiri gibi basit görülen işlemleriniz de firmamız tarafından çözümlenmektedir.

 

 Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

 

Çoğu firma su kaçağı tespiti yapmamaktadır. Çünkü su kaçağının tespit edilmesi için gerekli olan donanımlar çok pahalıdır. Ayrıca teknik anlamda bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Gül Tesisat olarak su tesisatı tamiri konularında tecrübeli ve alanında uzman olan elemanlar ile hizmet veriyoruz. Evinizde su kaçağı olması durumunda İstanbul’un neresinde olursanız olun firmamız ile iletişime geçere yardım alabilirsiniz.

 

Elemanlarımız öncelikle su kaçağının yerini bulabilmek için bütün tesisatları kontrol eder. Akustik dinleme cihazları ile yapılan tespit işlemlerinde herhangi bir yerin kırılmasına gerek yoktur. Bu sayede noktasal olarak kaçak tespiti yapılır ve müşteri onaylar ise garantili onarım işlemlerine başlanır.

 

 Tıkanıklık Açma Hizmeti

 

Evlerde yaşanan en büyük sorunlardan biri de tıkanıklıktır. Bazen kötü kullanım ile bazen de tesisat malzemelerinin eski olması nedeni ile tıkanıklık sorunu meydana gelmektedir. Firmamız tarafından yönlendirilen elamanlarımız son teknolojik robot cihaz ile tıkanıklık olan alanı tespit eder ve yine bu cihaz ile herhangi bir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan tıkanıklığı açar. Sizlerde tesisat sorunlarınız için Gül Tesisat firmamızı arayarak eşsiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Robotla Pimaş Açma

 
×TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER