" /> İstanbul Su Tesisatçısı Size En Yakın Tesisatçı - GÜL TESİSAT

 


İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Su Tesisatçısı

Ev ve iş yerlerinde meydana gelen her türlü su tesisat işlerinde uzman su tesisatçısı usta kadromuzla sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Son sistem cihazlar kullanan ekibimiz su kaçağı tamiri ve tadilatı konusunda noktasal tespit yapmakta.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

En sık karşılaşılan sorunların başında gelen su kaçakları evler ve iş yerleri için çok ciddi sorunların oluşmasına neden oluyor. Kaçağın yerinin tam olarak bulunması için eski yöntemler ki bunları kullanan tesisatçılar hala mevcut, ilgili bölgelerin kırılmasını gerektiriyordu. Biz, sahip olduğumuz Avrupa’dan ithal cihazlar ile su kaçağı tespitinde termal kameralar kullanıyoruz ve kaçağın yeri noktasal olarak tespit ediyoruz. İstanbul su tesisatçısı olarak yılların verdiği tecrübe ile en uygun fiyatlar dahilinde hizmet veriyoruz.

Petek Temizliği Faturalarınızı Azaltıyor!

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber petek temizleme işlemlerinin yapılmasına başlandı. Radyatör temizliği sayesinde ısısal olarak büyük kar edebileceğinizi unutmayın. Peteklerin içinde biriken tortular ısının yayılmasını engellediği gibi fazla doğalgaz tüketimine gebe olmaktadır. Fazla doğal gaz karşılığında peteklerin bölgesel olarak bazı kısımlarının ısınmadığı için sıcaklık sorunu yaşarsınız. Özel petek temizleme cihazlarımız ile kısa sürede tüm sisteminizi temizliyoruz. Isı kaybını sıfıra indiriyoruz ve keyifli, sıcak bir kış geçirmenizi garanti ediyoruz.

Lavabo ve Banyo Kaçakları Nasıl Tamir Edilir?

Banyo sistemlerinde borular genellikle fayansların altında dolaşmaktadır. Bu boruların eskimesi vb. nedenlerle çatlaklar ve delikler meydana gelebilir. Tabanda biriken su rutubet ve nem yapabilir. Öyle ki bu durumların fark edilmesi uzun süre alabilmekte. Peki nasıl anlaşılır?

  • Lavabo etrafında veya banyo tabanında oluşan su birikintileri
  • Su faturasının normalden fazla gelmesi
  • Su akışı halindeyken borulardan ses gelmesi.

Gibi ipuçlarını takip edebilirsiniz.

Banyo su kaçağı bulma işlemlerinde tabanda oluşan kaçağı bulmak için yine bölgesel tarama yapıp küçük bir çalışma alanı oluşturduktan sonra kaçağın oluştuğu boruyu tamir etmekteyiz. Borularda oluşan kaçaklar ise yine özel cihazlarımız ve uzman ekibimiz ile giderilmektedir.

Su Tesisat Tamiri

İstanbul’ da su tesisatcısı arayan müşterilerimiz bizlere günün her saatinde ulaşabilir. Uzman ekip ve son sistem cihazlar ile kısa sürede sorununuzu çözüyoruz. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti için göreve hazırız.

Su tesisatı konusunda uzmanlaşmış olan Gül Tesisat firmamız, gelişen teknolojiyi hizmetlerinde uygulayan nadir firmalardan biridir. Her evde ya da iş yerinde en az bir kere de olsa tesisat sorunları yaşanmaktadır. Önemsiz gibi görünen bu durum için önlem alınmaz ise daha ciddi sorunlar meydana gelebilir.

Su tesisat sorunları nedeni ile sıkıntılar yaşayan kişiler, eskiden bu sorun için mahalle tesisatçılarından yardım alır ya da sorunu kendisi çözmeye çalışırdı. Bu durumda da eski yöntemler kullanıldığı için evde birçok alan kırılıp dökülürdü.  Gül tesisat son teknolojik malzemeler ve teknikler ile su tesisat sorunlarınızı çözümlenmektedir. Bu sayede ortamda herhangi bir kırma ya da dökme gibi durumlar olmadan işlemleriniz çok hızlı bir şekilde halledilir.

Su kaçağı bulma, kanal görüntüleme, tıkanıklık açma ya da petek temizliği gibi birçok alanda hizmet veren su tesisatçısı olarak sizlere en iyi hizmetler sunulmaktadır. Bununla beraber musluk tamiri gibi basit görülen işlemleriniz de firmamız tarafından çözümlenmektedir.

 Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Çoğu firma su kaçağı tespiti yapmamaktadır. Çünkü su kaçağının tespit edilmesi için gerekli olan donanımlar çok pahalıdır. Ayrıca teknik anlamda bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Gül Tesisat olarak su tesisatı tamiri konularında tecrübeli ve alanında uzman olan elemanlar ile hizmet veriyoruz. Evinizde su kaçağı olması durumunda İstanbul’un neresinde olursanız olun firmamız ile iletişime geçere yardım alabilirsiniz.

İstanbul su tesisatçısı

Elemanlarımız öncelikle su kaçağının yerini bulabilmek için bütün tesisatları kontrol eder. Akustik dinleme cihazları ile yapılan tespit işlemlerinde herhangi bir yerin kırılmasına gerek yoktur. Bu sayede noktasal olarak kaçak tespiti yapılır ve müşteri onaylar ise garantili onarım işlemlerine başlanır.

 Tıkanıklık Açma Hizmeti

Evlerde yaşanan en büyük sorunlardan biri de tıkanıklıktır. Bazen kötü kullanım ile bazen de tesisat malzemelerinin eski olması nedeni ile tıkanıklık sorunu meydana gelmektedir. Firmamız tarafından yönlendirilen elamanlarımız son teknolojik robot cihaz ile tıkanıklık olan alanı tespit eder ve yine bu cihaz ile herhangi bir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan tıkanıklığı açar. Sizlerde tesisat sorunlarınız için Gül Tesisat firmamızı arayarak eşsiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul su Tesisatçısı pimaş açma

Call Now Button
Open chat