" /> Su Kaçağı Tespiti - Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti — Gül Tesisat

Kırmadan Su kaçağı Bulma Firması

su kaçağı tespiti

 Su Kaçağı Tespiti 

Evinizin veya iş yerinizin su kaçağı tespiti için özel akustik cihazlar aynı zamanda termal kameralı sistemler kullanılmaktadır  kaçağın yerinin tespit edilmesini 15 dakikadan az bir süreye, kaçağın onarımını ise kırma ve dökme işlemi yapmadan profesyonel bir şekilde tamamlamaktayız. Profesyonel ekibimiz bu aşamada sizlere garanti vermektedir, su kaçağının bulunamaması durumunda ücret alınmayacaktır…

15 Dakikada Su Kaçağı Tespiti!

Global teknolojinin sağladığı hız ve konfordan faydalanarak, öncelikle kırma ve dökme işlemi yapmadan su kaçağının yeri tespit edebilmek için son çıkan ekipmanları kullanıyoruz. Su kaçağı tespiti için özel  bir tesisat ekibi adresinize gelerek, su borularının bulunduğu noktada akustik cihazlarla dinleme yapmaktadır.

Bu dinleme suyun hangi hızla ve yoğunlukla nereden geldiğini tespit etmek için en iyi yöntemdir. Dinleme bittikten sonra, boru ve duvar çatlaklarının olduğu bölümden termal kameralarla izleme yapılabilmektedir, bu işlemle birlikte su kaçağının neden ve nereden kaynaklandığı % 100 tespit edilerek 15 dakikanın sonunda onarım işlemine başlanacaktır.

Akustik Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Özellikle sıva altı su kaçağı tespiti ve yeraltı suları için kullanılmakta olan akustik cihaz sistemi, evinizin veya iş yerinizin duvarlarına zarar vermeden yapılan bir işlemdir. Eski yöntemlerde su kaçağının nereden kaynaklandığını anlayabilmek için bütün boru tesisatını sökmek gereke biliyorken, günümüz teknolojisinde eğitim almış ve uzmanlaşmış ekip sayesinde 15 dakikada dinleme yaparak sorunun nereden kaynaklandığı anında anlayabiliyoruz. Bunun için profesyonel, kusursuz bir hizmet verilerek duvarlardaki nem, ortamdaki rutubet kaynaklı bütün su kaçakları giderilebiliyoruz.

su kaçağı tespiti

% 100 Garantili Tesisat Sistemi

Evinizin veya iş yerinizin banyo su kaçağı tespiti için özel cihazlar kullanırız. Ancak su kaçağı bulunamadığı takdirde, ücret alınmayacaktır; aynı zamanda başka bir tesisat problemiyle karşılaşılırsa size danışmadan işlem yapılmayacaktır.

Yaşam alanınız ve iş yerinizde mutfak, banyo ve tuvaletten kaynaklanan arızaların onarılması için profesyonel bir ekiple birlikte adresinize gelinerek, süreç takibe alınacak ve sorunun % 100 giderilmesi için gerekli bütün işlemler yapılacaktır. Bu aşamada kırma ve dökme yapılmadan, kullanım alanlarınız kirletilmeden ev sahiplerine zahmet vermeden tamir yapılacaktır.

Yeraltı Su Kaçağı Tespiti

Yeraltı su kaçağı tespiti için kullanılmakta olan özel cihazlarla, özellikle atık suların veya içme suların borularında yıpranmalar tespit edilebilir. Uzun süre kullanılmakta olan bu alanlarda, zamanla aşınmalar başlar ve borular delinebilir. Özellikle tamir aşamasında termal kameralar kullanılarak, suyun yoğun olduğu alana yönelik işlem yapılmaktadır. Kusurlu olan boru çıkartılarak yerine yeni boru takılabilir veya tesisat sistemi baştan sona yenilenebilir.

Bu işlemler için öncelikle su kaçağının nedenlerinin araştırılması çok önemli olduğu gibi özel cihazlarla boşuna zamanınız harcanmadan profesyonel bir işlem yerine getirilecektir. Ev ve iş yerleriniz için profesyonel bir destek almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Atık Su Kaçağı Tespit Hizmeti

İçme suyunun atık suya ya da tam tersi durumlara neden olmaması için tesisat sisteminizin düzenli olarak kontrol edilmesini ve tahribat derecelerinin neler olduğunu öğrenmenizi tavsiye ederiz. Atık su kaçağı tespitleri için kullanılmakta olan cihazlar, kısa zamanda problemin ortadan kaldırılmasını sağlayacak aynı zamanda atıkların geldiği alanlar, mutfak su kaçağı tespiti ve benzeri durumlarda test edilecektir. Düzenli kontrollerle tesisat sisteminizin yüksek maliyetli hasarlardan korunmasını sağlarsınız.

Su Kaçağına Karşı % 100 Profesyonel Çözüm

Su kaçağı tespiti için büyük bir donanıma sahip olan firmamız, mutfak, banyo, yeraltı ve atık su tespitinin yanı sıra havuz su kaçağı tespiti de yapılmaktadır. Suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlar dışında eski yapıların tesisat sisteminden kaynaklı kusurların giderilmesi için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Su kaçağı nasıl bulunur sorusunun cevabı teknik olarak “Su kaçağı tespiti” işlemleri şeklinde tanımlanabilir. Su kaçağı tespiti, eskiden fayansları kırarak ve ciddi hasarlar yaratılarak gerçekleştiriliyordu. Artık tesisatçılar günümüz teknolojisinin imkânlarından yararlanarak çok daha kolay, hızlı ve hasar vermeden su sızıntısının kaynağını noktasal olarak tespit edebiliyorlar.

Hangi Yöntemlerden Yararlanılıyor

Su sızıntısını bulma hizmeti veren firmalar, kırmadan, dökmeden hızlı bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilmek için nokta tespiti yönteminde faydalanıyor. Nokta tespiti ise dinleme aletleri ve kameralar aracılığıyla mümkün kılınıyor. Su borularında oluşan yüksek basınç, kötü tesisatın da etkisiyle patlaklara ve su tesisat kaçaklarına yol açıyor. Yaşanılan su kaçakları ve sızıntıları görüntüleyen kameralar yardımı ile noktasal olarak borular üzerinde tespit edilip gerekli onarımlar yapılıyor.

İşlem Nasıl İlerliyor

Profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilen su sızıntısını bulma işleminde ileri teknolojiye sahip cihazlardan faydalanılır.

Öncelikle ısıyı temel alan termal kamera yardımı ile ilk olarak sıcak suyun geçtiği boruların yerinin tespiti yapılır. Noktasal olarak su kaçağının yerini tespit etmek için akustik dinleme cihazı kullanılır, ekiplerin uzun eğitim süreçlerinden sonra kullanmaya başladığı bu cihaz ile fayanslara ya da yer döşemelerine hasar verilmeden su sızıntısının kaynağı hızlı bir şekilde tespit edilir.  Kanal/Boru görüntüleme kameraları ile de atık borularının içindeki sorunlar ve su kaçakları tespit edilebilir. Ayrıca tıkanıklık durumunda da sık kullanılan bir cihazdır. Su kaçağı nasıl bulunur kısmının ana fikri kısaca bu şekilde ilerler.

Gizli Su Kaçağı Varsa Nasıl Anlaşılır

 • Tüm su vanaları kapalı iken su saati dönmeye devam ediyorsa
 • Rutubet kokusu geliyorsa ve duvarlardaki sıva veya boyalarda dökülme varsa
 • Önceki aylarda gelen faturalardaki ücretlerin çok daha üzerinde su faturası geliyorsa
 • Parkelerde kabarma oluyorsa
 • Kombideki su barı sürekli düşük gösteriyorsa

Su kaçağı ihtimalini göz önüne almalısınız.

Bu gibi durumlarda bireysel olarak su kaçağı nasıl bulunur arayışına girmeden bir an önce yetkili firmalarla iletişime geçip yardım alınarak su sızıntısı problemine daha büyük hasarlara sebep olmadan müdahale etmeniz önerilir. Uzman ekipler tarafından hızlı, maliyeti düşük ve temiz bir işlem gerçekleştirildikten sonra yakın zamanda oluşabilecek tüm tesisat sorunları ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit Aşamasında Tadilat Oluyor Mu?

Su kaçağının tespiti sırasında kullanılan eski yöntemlerde sızıntının kaynağını bulmak için fayanslar, döşemeler kırılmak zorunda kalınıyordu. İlk bakılan nokta su akıntısının olduğu bölge olduğu için kırılmaya oradan başlanıp sorunun kaynağının su akıntısının olduğu nokta çıkmaması durumunda başka olası noktalarda tadilata devam ediliyordu. Bu geleneksel yöntemler ve kırma işlemleri de ek maliyetlere sebep oluyordu.

Alanında uzman firmaların kullandığı günümüz teknolojisinin imkânları sayesinde su kaçağı tespit aşamasında tadilat olmuyor. Profesyonel ekipler kullanılan cihazlar ile su kaçağının olduğu bölgeyi noktasal olarak tespit ederek herhangi bir hasar vermeden sorunun kaynağına ulaşabiliyor. 

Üst Kattan Su Akıyorsa Ne Yapılır?

Su sızıntısı her zaman kendi mülkünüzde gerçekleşmemiş olabilir. Üst katınızda oluşan ve size zarar veren su sızıntısı problemlerinde firmalar öncelikle üst kattaki komşunuz ile iletişim kurmanızı önerir.

İlk Uygulanacak Yöntem Nedir?

Üst kattan su akıyorsa, komşunuza, alt katına su aktığını ve tüm vanalarını kapaması gerektiğini iletmelisiniz. Uzman bir tesisatçı müdahalesinden önce komşunuz su saatindeki su vanasını kapatmalıdır böylelikle ilk müdahale olan suyun akmasını engelleme işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Eski Yöntemlerden Kaçının

Eskiyen binalarda ya da iyi yapılmayan su tesisatlarında kaçaklar meydana gelebiliyor. Bu durum size ve varsa alt komşunuza zarar verebiliyor. Eski tip yöntemlerle su kaçağını bulma, eğer kırma işlemi yapılıyorsa fayans, fayans ustası, sıva gibi fazla maliyetli aşamalar yaratıyor. Üst kattan su akıyorsa, suyun çıktığı yer her zaman kaçağın olduğu yer olmayabiliyor bu sebeple de su kaçağını bulmak için eski yöntemleri kullananlar suyun aktığı yeri boşu boşuna kırmış olabiliyorlar. Artık uzman tesisatçılar yeni nesil teknolojiler sayesinde bu tip hatalara yer vermeden su sızıntısının olduğu yeri noktasal olarak tespit edebiliyorlar.

Su Sızıntısı Nasıl Tespit Edilir?

Su sızıntısını tespit etme işleminde son teknoloji cihazlar ve profesyonellik bir araya geldiğinde sızıntı tespitinin sağlanması en az maliyetle en kısa sürede gerçekleştiriliyor. Kameralı görüntüleme cihazları ile su kaçağı bulma işleminde kırma, dökme olmadan yüzeysel detektörler sayesinde su sızıntısının olduğu yer tespit ediliyor. Bu işlem sırasında da suyun sızıntı şekline göre cihazlar seçiliyor.

İki tip su kaçağı belirtisi vardır:

 • Alt komşuda su damlacıkları sürekli oluşuyorsa bu “temiz su kaçağı” belirtisidir
 • Gider borularında su kaçakları oluşuyorsa bu “pis su kaçağı” belirtisidir.

Temiz su kaçağı durumunda tespit işlemi akustik yer dinleme cihazı ve test pompalarıyla gerçekleştirilir. Tespiti ve maliyeti düşük olmasına karşın eski tip bina ya da demir borularda meydana geliyorsa boru çürümüş olduğundan tesisatın komple yenilenmesi gereklidir.

Pis su kaçağı tespiti ise sorunlu yerin pimaş içi gözlem kameraları ile sağlanır.

Uzman Firmalardan Yardım Alınmalı

Konut sahipleri, dene yanılma yöntemiyle su sızıntısını tespit etmeye çalıştığında bu işlemin külfetli olması dışında sonuç elde edilememesi de yüksek ihtimaldir. Su sızıntısını bulma işleminin nitelikli ve düzgün yapılması için uzman firma ve tesisatçılardan yardım alınmalıdır.

Demir Borularda Kaçak Su Tespiti

Galvaniz yapıda olan demir borularda da patlaklar meydana gelebilir. Bunların tespitlerini de sizler için sunuyoruz. Bu hizmetleri de teknik cihazlar ile sunmaktayız. Dinleme cihazı ile ilk olarak hasar nereden ya da su sızıntısı nereden geliyor o bulunur. Onun ardından diğer yöntemler uygulanarak uygun olan çözümlere gidilir. Su tesisatı için yer ala tüm boru çeşitlerinde bu hizmetleri kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Parke Altında Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti parkelerde de yapılmaktadır. Bu daha çok parkelerin altında yer alan şilte isminde olan ve ses geçirmeyen sese duyarlı izolasyon tabakası ile oluşur. Bu izolasyon tabakası su kaçaklarına ait tespit sırasında su sesinin dinlenmesini zorlaştırır. Buna rağmen parkenin alt kısmında yer alan kaçaklar cihazlar ile yetkili servisimizde yer alan uzman ekip sayesinde rahat bir şekilde dinlenecektir. Boruları onarma kısımlarında parkenin olduğu yerden çıkarılması ve ona göre işlem yapılması gerekecektir. Eğer parkenin alt kısımlarında kuruma işlemleri tam olarak kuruma olmadan tekrar kapatma işlemleri yapılır ise parkelerde kabarma gibi durumlar söz konusu olabilir. Tabi ki biz bu anlarda tedbirli olarak devam ediyor olduğumuz için böyle bir durum olması söz konusu dahi olmayacak. Her işi düzgün şekilde yerine getireceğiz.

Beton Ya Da Duvar İçini Görebiliyor Musunuz?

Sizlere hizmet verir iken sahip olduğumuz tüm teknolojik ya da diğer ekipmanlar sayesinde yerin altında olan su sızıntılarının nereden olduğunu bulmamız söz konusu olmuyor. Her ne kadar bünyemiz içerisinde normalde piyasada yer alan tüm cihazlar yer alsa bile öyle bir cihazın tasarlanmamış olması buna engel oluyor. Böyle bir cihaz olmadığı için maalesef ki bizlerde de yer almıyor. Geri kalan a dan z ye kadar bu alanda nasıl cihazlar var ise hepsine sahibiz.  Bu anlarda duvarlarda ya da yerlerde olan hasarları nasıl bulduğumuz da merak edilmektedir. Bunun yanıtı ise tabi ki de çok basit. Şu an elimizde yer alan yardımcı elemanlar teknik kameralar sayesinde bu işlemleri rahat bir şekilde yapıyoruz. Her koşulda sizleri mağdur bırakmadan olan tüm yöntemler ile sınırları da zorluyor ve sizleri asla yarı yolda bırakmıyoruz. Termal kameraların olması sayesinde boruların yerlerini rahat bir şekilde görüyor ve sızıntıların nereden kaynaklı olduklarını görebiliyoruz. Böylece sorun odaklı olan yerler rahat bir şekilde bulunuyor ve sonuca ulaşılıyor.  Hassas olan noktalara rahat bir erişim sağlıyor ve ardından ona göre uygun olan çözüm yöntemleri ile hizmet ediyoruz.

Dikkat! Su Akar Yolunu Bulur, Bu Yol Oturma Odanıza Çıkabilir!

Tedbirinizi Alın! Yüksek Su Faturalarından Kurtulun!

28 responses on “Kırmadan Su kaçağı Bulma Firması

 1. Serhat Erdal dedi ki:

  Restoran sahibiyim müşteri tuvaletinde su kaçağı vardı ama nerede olduğunu bilmiyorduk ve günlerce tadilatta kalamazdı. Buradaki yorumları okuduktan sonra kendilerini aradım. Geldiler ve hızlıca kaçağın yerini tespit edip onardılar yaptıkları işten gerçekten çok memnun kaldım ve bende yorum yazmak istedim.

 2. Deniz Yerli dedi ki:

  Daha önce bir çok usta geldi evimize su kaçağı tespiti için her yeri kırdılar döktüler bu sefer oldu deyip gittiler ama hep tekrar tekrar aynı sorunu yaşadım. En son internette denk geldim su kaçağını kırmadan tespit ediyorlar diye son ümit gül tesisatı çağırdım gerçektende kırmadan tekte buldular. Teşekkürler herkese tavsiye ediyorum. Sorununuz varsa mutlaka arayın gül tesisatı.

 3. Feridun Ozcelik dedi ki:

  Gül tesisatı daha önce de çağırmıştım kaçak sorunu için bu seferde yardımıma koştular. Kırmadan dökmeden yapabilen uzman ekip elinize sağlık.

 4. Yesim Toner dedi ki:

  Önce komşum çağırmıştı sonra bende de aynı sorun çıktı sanırım bina tesisatında genel olarak sorun var. Bu gidişte gül tesisatı daha çok çağıracağız gibi 😊

 5. Derya Terzi dedi ki:

  Yeni evliyim binaya taşındığım günden beri banyonun duvarlarında bir nemlenme sorunu oluyordu. Banyoyu her kullandığımızda boruların geçtiği duvar sırılsıklam oluyordu. İnternette gül tesisata denk geldim. İlk başta tereddüt etsem de yorumları okuduktan sonra aramak istedim. Telefondaki kişi çok yardımcı oldu sağolsun istedim saatte geldiler hiçbir sorun çıkmadan kaçağın yerini bulup onardılar. Buradan teşekkür etmek adına kendilerine yazıyorum.

 6. Sansal Turan dedi ki:

  Şans eseri sitenize denk geldim, 1 ay önce bir usta su kaçağını bulucam diye bütün fayanslar kırdı. keşke daha önce sitenize bulmuş olsaydım

 7. Ogul Tuncel dedi ki:

  Diğer ustalar kırmadan bir kaçağı bulamayınca son olayda gül tesisatı çağırdım. Sağolsunlar tecrübeli ekibi ve profesyonel aletler ile bir kerede kaçağın yerini tespit edip onardılar. Tekrar teşekkür ediyorum

 8. Isil Karadeniz dedi ki:

  Merhaba hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz su kaçağı var evde biri banyoya girdiğinde alt komşumdan sürekli şikayet geliyor yardımcı olursanız sevinirim

 9. Aysen Aksit dedi ki:

  Bu işin bir numaraları! Evde uzun süredir su kaçağı sorunu vardı ama hep fayanslara zarar gelecek diye erteliyordum. Sağolsunlar aynı gün gelip şak diye kaçağın yerini buldular ve hemen tamir ettiler. Ortalığı temizledikten sonra tamir ettikleri bölgeyi bulmak bir güç oldu 🙂

 10. Yalcin Gunes dedi ki:

  Herkese tavsiye ettiğim bir firma benimde. Banyodaki kaçak için gelmişlerdi bundan 5 ay önce hala sorun yaşamadım. Teşekkürler.

 11. Sevda Tuncel dedi ki:

  Kaçak sorunları için her türlü ekipmana sahipler. Bizde bir kaç kez çağırmak zorunda kaldık şu an tekrar aynı sorunları yaşamıyoruz. Malum evler eski olunca bu sorunlar bitmiyor.

 12. Kubra Erdogan dedi ki:

  İnternette araştırma yaptıktan sonra kendileriyle tanışma şansım oldu. Uzun süredir banyomda akıntı olduğu için alt komşum şikayetçiydi. Kendiler kaçağın yerini hemen bulduktan sonra tamir ettiler sağolun eee bu kadar insan yanılıyor olamazdı heralde 😊

 13. Gamze Gulek dedi ki:

  Alt komşuma benim tuvaletimden giden bir su sızıntısı vardı. Bu konuda çok sorun yaşadık kendisiyle. Ne yaptıysakta çözemedik olayı. En son neyden kaynaklandığını Gül tesisat çözü ve onardı. Gerçekten hayatımızı kurtardı diyebilirim.

 14. Haldun Avni dedi ki:

  İstanbul’da yaşıyorsanız ve tesisat sorununuz varsa başka yere bakmayın. Gül tesisat gerçekten işini çok iyi yapan güler yüzlü bir firma.

 15. Ozdemir Sunay dedi ki:

  Başarılı bir ekip bizde daha önce kırıp dökmeden bir kaçak tespitinde bulunmaları için çağırmıştık. Memnunuz. Sorun yaşarsak ilk arayacağımız şirket.

 16. Gulsah Sancak dedi ki:

  Su kaçaklarının neden kaynaklandığını bulmak gerçekten çok büyük bir iş. Evdeki banyonun borusu patlamış ama nereden olduğunu bulmamız kırmadan imkansız diyen ustalarla çok uğraştırdı bizi. Daha sonra gül tesisatı tavsiye ettim arkadaş onlar kameralı sistemlerle gelip baktılar kimse de kırıp dökmedi. Sorunu onardılar toplanıp gittiler

 17. Erhan Murat dedi ki:

  Şirketteki yangın muslukları hakkında kontrollerimiz oluyor. Biz gül tesisatı bunlar için sürekli şirketimize davet ediyoruz. Sağolsunlar işlerinde çok hızlı ve başarılılar. Kaçak konusunda hızlı çözüm için arayabilirsiniz.

 18. Tugba Simsek dedi ki:

  İnternette çok araştırdım bazı firmalar kaçağın yerini tespit edemeyip yanlış fayansları kırabiliyormuş o yüzden her firmaya güvenemedim. Yorumları okuduktan sonra Gül tesisatı çağırmaya karar verdim ve doğru bir karar almışım 😊

 19. Pervin Karaman dedi ki:

  Mutfağımdaki kaçak için çağırmıştım Gül tesisatı işlerinde çok iyi güler yüzlü insanlar tekrar teşekkür ediyorum buradan

 20. Pelin Topcu dedi ki:

  Banyoda küvet altından sürekli su sızıntısı vardı. Küveti kırıp kaldırıp altındaki borulara kadar her şeyi değiştirdim. Yine de sorunu çözemedik. En son gül tesisata denk geldim internette iyi ki de denk gelmişim. Sorunu çözüme kavuşturan ekip oldular.

 21. Rahmi Buruk dedi ki:

  Sorunumuz parke altından geçen su borusundaydı bizimde. Evde tam olarak nerede kaçak var bilmediğimiz için tğm evi kırmak dökmek çok zor olacaktı. Gül tesisat nokta atışıyla sorunun tam nerede olduğunu buldu ve işlemi tamamladı. Teşekkürler.

 22. Oztay Aydinlar dedi ki:

  Evimizdeki su kaçağı sorununu gül tesisat yardımıyla kırıp dökmeden bulduk. Daha önce gelen ustalarla çok uğraşmıştık. Gül tesisat bu işte gayet başarılı. Teşekkür ediyoruz tekrar

 23. Gokberk Ozhan dedi ki:

  Kaloriferimin tüm boruları yerden döşemenin altından geçiyor. uzun zamandır devam eden bir kaçak sorunum vardı. Ama hep kırıp dökme işlerinden korktuğum için öteledim. Artık sorun büyüdü neyseki gül tesisata denk geldim. Kırmadan işimizi hallettiler. Ben memnun kaldım tavsiye ederim.

 24. Nihan Selcuk dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağırdım ve gerçekten işçilik olsun, müşteriyle konuşma tarzları olsun 10 numara insanlar herkese tavsiye ederim.

 25. Sevin Yerli dedi ki:

  Evimde bir bebeğim var ve yattığı odanın tavanı sürekli rutubet oluyor ve damla damla odaya su akıyordu. Endişe edip bir kaç yerle görüştüm fakat üst kattaki komşudan kaynaklandığını söyleyip onlarla konuşmam için bilgi verip gittiler. Üst kat komşum bütün herşeyini değiştirmesine rağmen sorun devam edince olayın karşı taraf komşum ben ve üst komşumun giderlerinin tek bir yere bağlı olduğu sorununu bulduk. Bu tespiti yapan gül tesisat oldu. Sonuç olarak kırmadan dökmeden yaptıkları kaçak su tespiti ile olayı çözdüler. Karşı komşumda kendi üzerine düşeni yapınca sorun kalmadı teşekkürler.

 26. Ugursoy Ozkan dedi ki:

  sitemizdeki yangın tesisatındaki su kaçağı için çağırmıştık gül tesisatı. Oldukça hızlı bir şekilde teknolojik aletlerle sorunun kaynağını buldular. Ve onardılar.

 27. Sertac Kilic dedi ki:

  Apartmanımızın genelinin yaşadığı sorun bahçedeki su borusu sorunuydu. Tüm apartman sakinleri olarak gül tesisatın gelmesi için imza topladık ve uygun fiyatlı olarak kimseyi yormadan işlerini temiz şekilde yaptılar. Teşekkürler gül tesisat memnun kaldık.

 28. Ridvan Yuksel dedi ki:

  Eski binaların hep sorunu olan üst kattan akan su sorunu bizim dairemizde de bulunuyordu. Çok uzun zamanlar uğraştık sonunda çözümü gul tesisatta bulduk. Emekleri için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir