" />
Ağu 7, 2015

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma

.Klozet tıkanıklığı sorunun en başlıca nedeni bizleriz. Bizler bilinçli yada bilinçsiz bir şekilde ihtiyaçlarımızı giderme aşamasında kullanılan kağıt havlu peçeteleri klozetin içine atmamız la birlikle klozetin belli zaman sonra klozetin tıkanmasını aşama aşama görebiliyoruz. İlk aşamada klozet tıkanıklığını pek önemsemeyiz yada sorunu görmezden geliriz ta ki bu sorun bize çok büyük sorunlar açana kadar. Klozet tıkanıklıkları etrafa kötü kokuların yayılması da cabasıdır.Bu kokularla birlikte klozet alanında gözle görülmeyen mikroorganizma dediğimiz maddelerde oluşabiliyor. Bilindiği gibi içerisinde dışkıların yada benzeri şeylerin zamanla mikroba dönüşüp sağlıksız ortam haline geldiğini hepimiz biliyoruz. Küçük yaştaki çocukların wc ihtiyaçlarında klozete dokunmaları yada yakın temasta çocuklara sağlık problemi yaşattığını da unutmamak gerekiyor.Aile fertlerinin klozet tıkanıklığı açma işlemini küçük bir sorun olarak görmemelerinin ve çok hassas davranmaları gerektiğini çok net bir şekilde belirmek istiyoruz. Tıkanmaların bir örneği de şu dur;ev hanımlarının temizlik yaptıkları esnada viledaların içerisinde bez parçalarını unutarak ve bu unutma sonucu bilinçsiz bir şekilde viledanın içerisinde ki suyu klozetin içerisine döküyorlar.

Bu dökme sonucunda klozetin içerisine giren bez parçası belki anlık olmasa da belli zaman sonrasında tıkanıklığa neden oluyor.Tıkanıklık esnasında da suların geri tepmesine neden oluyor. Bu tepme hem görsellik açısından hem de sağlık açısından tehlikelidir.Bu hatalar Sadece kullanıcı hataları olmamakla birlikte eski bağlantılara dayanarak hattın içinde taşlanma olması ,kireçleme olması gibi nedenlerden de klozet tıkanması olabiliyor. Klozet tıkanıklığı açma sorununun da firmamızı arayarak destek alabilirsiniz.Firma elemanlarımızın kontrolü altında sorun olan alana gözlem yapılıp sonrasında gerekli olan işlemleri yapıyorlar.Yapılan bu işlemler ;sorun olan alana popır ile suyu basınçlı bir şekilde hatta göndermektirGönderme aşamasından sonra ki işlem ise kamera ile çok titiz bir şekilde kontrol edilmesidir.Şayet klozet tıkanıklığı açılmamış ise yurt dışında üretilmiş özel robot cihaz ile hattın içindeki bez,peçete,kağıt havlu gibi benzeri maddeleri çekerek alır.

Klozet tıkanıklığı açma esnasında firma elemanlarımızın farklı nedenlerle tıkanıklığı olduğu gözlemine varıldığında ise size durum izah edilir.Bu farklı durum ise taşlaşma ve kireçlemedir.Taşlanma ve kireçlenme var ise robot cihaz ile taşlaşma kırılarak bol su ile logara gönderilir.Şayet hatta meyilsizlik var ise sizlere onarımı yapılması gerekti bilgisi verilir.Bu talebimize onay verir iseniz özel onarım ekiplerimiz aynı gün içerisinde gelip titiz,hassas ve her şeyden önce sizin memnuniyetinizi göz önünde bulundurarak çalışmalara başlıyorlar.Bu çalışma ise hat yeniden yapılıp pimaşların üzeri kapanmadan her hangi bir sorun var mı diye hattın içerisine tekrardan özel kameralar ile bakılıyor.Kamera ile bakıldıktan sonra bol su ile kontroller yapılıyor.Bütün bu aşamalar bittikten sonra size yaptığımız klozet tıkanıklığı açma işini sunuyoruz ve çalışma alanın içerisini kesinlikle inşaat alanı gibi görme durumunuz olmuyor .Size sağlıklı bir ortam ile karşılaştırıyoruz.Çok maliyetli olmayan klozet tıkanıklığı açma işleminde her zaman bir firmadan destek almayı unutmayın.Küçük maliyetlerden kaçınıp kendinizi eşinizi ve çocuklarınızı sağlıksız bir ortam ile baş başa bırakmayın.Sağlığınızın her şeyden önce geldiğini unutmayın.Tıkanıklık açma İşleminde profesyonel olan firma elemanlarımızla tüm tesisat sorunlarında bize ulaşmanız yeterli. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzeri tüm İstanbul içi gezici elemanlarımız vardır. Randevu sistemiyle çalışan firmamız yaptıkları işler sonrasında işi size rapor şeklinde sunuyorlar.Tüm yaptığımız işlerde garanti veriyoruz. İlerleyen zamanlarda her hangi bir sorun çıkar ise tekrardan bize ulaşmanız da mümkün bir durumdur. Tekrardan ulaşamam korkunuz kesinlikle olmasın.Tüm su tesisat sorunlarında bizi tercih edebilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Etiketler:Klozet Tıkanıklığı Açma,Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır,Kırmadan Klozet Tıkanıklığı Açma
Robot Cihazlarla Kanal Tuvalet Lavabo Açma Servisi İstanbul

Tıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Kırmak Yok Robot Cihazlarla Garantili Olarak Açıyoruz

Gül Tesisat

İRTİBAT NUMARALARIMIZ:

0212 651 59 29 & 0553 314 38 47 NUMARALI TELEFONLARDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir