" /> Ataköy Su Tesisatçısı (0212 651 59 29)

Gül tesisat Su kaçağı tespiti

İstanbul Ataköy Gül Tesisat

İstanbul Ataköy su tesisatçısı gül tesisat size sunmuş olduğu pek çok hizmetin yanında su tesisatı noktasında da eşsiz fırsatlar sunuyor. Evinizin herhangi bir yerinde oluşan sorunlarda su tesisatı gerektiren noktalarda evinize, iş yerlerinize memnuniyetinizin garantili olduğu bir tesisat işlemi uyguluyoruz. Peteklerinizin temizliğinde, tuvalet giderlerinde, lavabo tıkanıklıklarında, kanal açma ve pimaş açma gibi işlem gerektiren tesisatlarda size hizmet sunmaktayız. Bu gibi sorunlarda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir.

Evlerinizi ve iş yerlerinizi bize gözü kapalı emanet edebilirsiniz. Çünkü kırma ve dökme işlemine gerek kalmadan su tesisatı yapabileceğimiz son teknoloji cihazlar sayesinde en hasarsız şekilde bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz.  Sizin memnuniyetinizi öncelikli tutarak bütçenize ve isteklerinize hitap eden bir hizmet ile en uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti size sunuyoruz. İstediğiniz an bize ulaşabileceğiniz bir imkan ile işinde uzman bir ekip ile adresinize gelerek sizlere yardımcı oluyoruz. İşimizi iyi yapma ve sonuç odaklı çalışma prensibine sahip olduğumuz için sorunu tespit ederek geçici değil kalıcı ve sonuç odaklı bir iş gerçekleştiriyoruz. İstanbul Ataköy su tesisatçısı gül tesisat yaptığı hizmetler ve sizlere sunduğu kaliteli işler ile hem müşterilerinin güvenini kazanmış, memnuniyetini sağlamış ve alanında en iyi olarak anılmayı başarmıştır. Bizlere ulaşmak için günleri ve saatleri beklemenize gerek yok. Haftanın 7 gün 24 saat ihtiyacınız olan her anda bizlere ulaşabilir ve sorununuzu çözmede size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Bu zamana kadar müşterilerimizden aldığımız en büyük şikayetler arasında olan su tesisatı sırasında mutfakta, banyoda vb. yerlerde oluşan kırılma ve dökülme sorununun yanında oluşan ek masraf sorununa Ataköy gül tesisat artık son veriyor. Yapılan geçici tesisatlar yüzünden kalorifer peteklerinde oluşan sorunlar ile kış aylarında tekrar tesisat için masraf yapacağınız ve soğuk bir evde üşütüceğiniz işlemler yerine kalıcı ve sağlam işlemler ile size sorunsuz bir petek bırakıyoruz. Sizde İstanbul Ataköy gül tesisatının bu hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız ve kaliteli ve kesin sonuç içeren bir işlem istiyorsanız iletişim bilgilerimizden yararlanarak bize ulaşabilirsiniz.