" /> Avcılar Su Tesisatçısı (0212 651 59 29 )
Gül tesisat Su kaçağı tespiti

Gul tesisat

İstanbul Avcılar Tesisatçı

İstanbul Avcılar Su Tesisatçısı Gül Tesisat olarak tesisat arızalarına karşı hizmetinizdeyiz. Tesisatta su kaçağı tespiti, tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma, peteklerde oluşan ısınmama problemi ve temizleme gibi her sorunu ustalıkla çözüyoruz. Mutfak, banyo ve tuvalette oluşan her türlü arıza oluşumunda destek sağlıyoruz. Çalışanlarımız alanlarında yetkin kişilerce seçilmiştir. İş ahlakını bilen, pratik ve mutlak çözümü sağlayacak ustalarımız ile çalışıyor müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tesisat arızası çözümü hakkında bilgi edinebilirsiniz.  Çalışma saatlerimizin esnekliği ve kolay ulaşım hattımız ile sizlere en kısa sürede ulaşabiliyoruz. Şehrin her bölgesine hizmetimiz geçerlidir. Çalışma esnasında ve sonrasında size herhangi bir hasar bırakmayıp ek masraf ve ya ücretlendirmeye sebep olmuyoruz. Uygun makineler ve teknolojik aletlerle adım adım sorunun kaynağına inebiliyoruz.

Avcılar Su Tesisatçısı  dünden bugüne kendini sürekli geliştirip, teknolojiyi ve yeni uygulama yöntemlerini takip etmiştir. Tesisat deyince ilk akla gelenlerde olan tesisatımız güvenilirliği önceki çalışmalarınca kanıtlanmıştır. Uygun fiyatlarımız, güler yüzlü çalışanlarımız ile buradayız. Yaptığımız işleri imzamız bilir yaptığımız işlemi yarım ve ya eksik bırakmayız. Arıza hangi aşamada olursa olsun bizlerle irtibata geçebilir, sorun büyümeden önüne geçebiliriz. Yapılacak her türlü çalışma için ilk gaye uzun ömürlü bir yenilemedir. İşe başlama noktamız sorunun kaynağını bulmak olduğu için sonrasında da oluşabilecek her türlü soruna önlem almış oluyoruz. Kullanacağımız her malzeme ve parça arızalı bölgeye uygun seçilmektedir.

Eviniz ve sizin için en iyisi olan Avcılar ‘ da Gül Tesisat kalitesi kadar uygun hizmet fiyatları ile dikkat çeker. Talebiniz doğrultusunda sizlerle olacak ekip arkadaşlarımız donanımlı ve tecrübeli çalışanlardan oluşur. Arızayı fark ettiğiniz andan itibaren bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizi ve ailenizin yaşam kalitesini kısa sürede etkileyecek olan bu tür arızalar için burada olup arızanın büyüklüğü küçüklüğüne bakılmaksızın önceliğimiz olursunuz. Bazı tesisat arızalarının sebebi çok başka olup zamanla evinizin diğer bölgelerine de zarar vermeye başlayabilir. O yüzden bir tesisat arızasını çözmekten daha önemlisi bir diğer arızayı önlemektir. Kontrolcü ve garantici bir şekilde çalışmayı esas bilen bizlere her zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimize Göz Ata Bilirsiniz

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Robotla Tıkanıklık Açma

Robotla Pimaş Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kanal Açma

Kanal Görüntüleme

Kombi Petek Temizleme

Kırmadan Fayans Sökme

Call Now Button
Open chat