" />
Ağu 7, 2015

Su Kaçağı Tespiti Silivri

Su Kaçağı Tespiti Siliviri | Su Kaçağı Bulma | Su Sızıntısı Tespit

Yurt dışından gelen cihazlarımızla ilk etapta sorunlu yerin manometreyle ölçümü yapılıp dinleme cihazıyla akustik dinleme yapıldıktan sonra manometrelerde düşme ve dinlemede sorun olmadıgı tespit edildikten sonra kamerayla gider hatlarına bakılır.Pimaşların röntgenleri incelenir ve su kaçagı tespiti yapılır.
Suyun oldugu hemen hemen her yerde mutlaka su kacagı problemi olur.Su kaçagı probleminiz mi var?Hiç panige gerek yokYılların tecrübesiyle ve son teknolojik cihazlarımızın yardımıyla bütün su kaçagı problemlerinizi 15 dakikada bulup toplamda 30 dakika da çözümeulaştırıyoruz.Su kacagınızı bulup onarımını yaptıktan sonra yaptıgımız tümişlemler için şirketimizin 2 yıl boyunca garantisi altındasınız.Çok büyük paralar verip bir ton pislikle ugrasmayın.Biz sizi su kacagı problemlerinizden kurtarıyoruz.
Akustik dinleme ses kulaklıga geldigi kaçak olan bölüme yaklaştıgında ses iyice çogalır.Bu da su kaçak bulmada başarıyla gerçekleşir.Şayet akustik dinlemede ses yoksa ve de monometrede düşme yoksa kamerayla pimaş içlerinde kırık,conta kayması,pvc kasması,ters egimlik vb. gibi olaylar araştırılarak sonuca ulaşılır.Su kaçak bulma işlemi gerçekleşir.
Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma Firması

KIRMAK DÖKMEK YOK

GÜL TESİSAT www.gultesisat.com

İRTİBAT NO:0212 651 59 29

Verdiğiniz oy için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir