" />
Haz 11, 2016

Su Kaçağı Nedir? Nasıl Anlaşılır ve Çözülür?

Su Kaçağı Nedir? Nasıl Anlaşılır ve Çözülür?

Su kaçağı bütün teknolojilere ve modern yaşam alanlarına rağmen maalesef günümüzde hala problem olan yapı sıkıntılarından biridir. Gider hatlarından akıp gitmesi gereken suyun tahliye aşamasında çatlaklar veya çeşitli sebepler nedeniyle sızması su kaçağına sebep olmaktadır. Küçücük bir su sızıntısı bile fark edildiğinde önlem alınmazsa giderek büyür, çözüm aşamasını zahmetli ve uzun bir süreye yayar. Su kaçağı ev ve iş yerleri için büyük bir probleme sebep olmaktadır. Kaçağın nereden geldiğini tespit edememek tüm dairenin hatta bazen binanın kullanılamaz hale gelmesine sebebiyet verir. Banyo ve tuvaletlerin kullanıma kapalı hale gelmesi, duvarların nemlenip çatlaması, kötü kokuların yayılması su sızıntısından doğan sonuçların sadece birkaçı. Kaçak su sızıntısının tahrip ettiği dolap ve parkeler küçük bir sızıntının çok büyük masraflar doğurmasına sebep olur.

Küçük sızıntıların daha da büyüyüp zahmetli bir aşamaya gelmemesi için su kaçağı tespiti yapılması gerekmektedir. Kokulardan veya sızıntılardan yola çıkarak tahmini bir şekilde sızıntı bulunabilse de işi ustaya bırakmak daha sağlıklı bir yöntemdir. Su kaçağı bulma konusunda deneyimli ve pratik olan ustalarımız sızıntının kaynağını çabucak bularak tamir-onarım planını hazırlamaktadır. Su kaçak tespiti, eski yöntemlerle kırıp dökerek değil yeni ve modern teknolojilerle çözümlenebilmektedir. Kırma – dökme işlemleri tamiratın uzun sürmesini, evin berbat hale gelmesine sebep olurken aynı zamanda maliyetleri de yükseltiyordu. Şimdilerde robot sistemler kullanan ustalarımız, kaçak tespitini yaparken minimal bir alanda maliyetsiz ve kırmadan su kaçağı bulma yöntemiyle sorunun özüne inebilmektedir.

Su sızıntı tespiti yapıldıktan sonra ustalar tarafından yapılan çalışma planı hemen başlatılır ve kısa sürede ev-iş yeri-bina yeniden performans odaklı ve sağlıklı bir şekilde kullanıma açılır. Su sızıntılarından doğan maliyetlere katılmamak için zamanında yardım isteyerek sorun büyümeden çözüme ulaşabilirsiniz. Su kaçak servisi elemanlarımız deneyimli, hızlı ve son derece profesyonel bir çalışmayla sızıntıları kısa sürede yeni ve sağlam hale getirmektedir. Su kaçağı tespiti fiyatları, bakım-onarım ücretleri ve izlenecek çalışma planı, iş öncesinde müşterilere aktarılarak şeffaf çalışma prensibi gözetilir.

Müşteri memnuniyeti daima temel prensibimizdir. Sağlıklı bir tesisat için bizi arayın, kısa sürede sorunları çözelim.

Verdiğiniz oy için teşekkürler
Comments 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir