" />

Profesyonel Su Kaçak Tespiti

Gül tesisat   yaklaşık 10 yıldır istanbulda su kaçak tespiti  hizmetleri sunmakta ve bu süre zarfında gizli su sızıntılarından kaynaklanan inanılmaz miktarlarda hasar gördük. Mülk sahiplerinin sızıntı tespit hizmetlerine yatırım yapması, genel olarak binlerce liralık tasarruf etmesi durumunda, bu hasarın büyük bir çoğunluğu önlenmiş olabilirdi.

 

Gül Tesisat  su kaçak tespiti için, 4 farklı yöntemle gelişmiş sızıntı tespit yöntemini kullanarak sizin için sorunu çözecektir.

 

Termal Görüntüleme Kaçak Tespiti

 

Gelişmiş dijital termal kameralarımız, her zaman bir su sızıntısının işareti olan zeminlerinizde veya duvarlarınızdaki ısı farklılıklarını tespit etmemizi sağlar. Bu, sızıntıların nerede olduğunu tahmin etmemizi gerektirecek durumlarda zaten duvar içindeki boruları gördüğümüz için sıcak su kaçak tespiti bizim için kolay sizler için daha az masraflı olacatır.

Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti

 

Akustik Kaçak Tespiti

 

Dahili, harici veya merkezi ısıtma sızıntısınız yeraltına 3 metreye kadar ulaşmış olsa bile inanılmaz bir doğrulukla bulabiliriz, böylece sizde zamandan ve paradan tasarruf edersiniz ve mülkünüzün her tarafına rasgele kırmadan noktasal olarak tespit edebiliriz.

Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti

 

Azot Hidrojen Kaçağı Tespiti

 

Patlayıcı olmayan bir gazla borularınızı doldurarak, neredeyse görünmez sızıntıları gaz izlememizi ve gaz algılama sistemimizle bulabiliriz. Bu, sızıntıyı bulmak için rasgele delik açmaya gerek olmadığı anlamına gelir.

Gaz İzleme Sistemi İle Su Kaçağı Tespiti

 

Sızıntı Korelasyonu

 

Bu gelişmiş sensörler ve yazılım, 600 metreye kadar alana yayılmış birden fazla kaçak veya sızıntı bulmamıza izin veriyor, bu nedenle işimiz üstesinden gelemeyecek kadar büyük değil. Bu ekipmanın gelişmiş yapısı, çok yüksek bir kaçak saptama hassaslığı sağlar.

 

Bu ekipman yelpazesi tamamen sızıntı yapmayan bir şekilde sızıntıları bulmamızı sağlar, böylece diğer sızıntı tespit şirketlerinin aksine bir sızıntı bulmak için delik açmaya veya kazmaya gerek duymayız – bu, gereksiz ve masraflı bir hasar için asla endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Gül Tesisat Bir Asistan firması olan Tur Assist şirketi ile anlaşmalı sigorta şirketlerinin İstanbul Avrupa yakası konut acil hizmet birimidir. Eviniz sigortalı ise bizleri 0535 578 43 41 arayarak yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0535 578 43 41
sohbeti başlat
1
Merhaba
Powered by