Ağu 12, 2015

Petek Temizliği İstanbul

İstanbul Petek Temizliği

İstanbul Avrupa Yakası Petek Temizleme Servisi

Gül Tesisat gezici mobil servis aracı ile istanbulun tüm ilçelerine kalorifer petek temizleme hizmeti vermektedir.Değerli müşterilerimiz kalorifer petek temizliği yaptırın soğuk kış aylarında doğal gaz faturalarınız sizi yakmasın ve rahat edin.Peteklerimi ne zaman temizletirim peteklerin altı soğuk üstü sıcak arka odadaki peteklerim ısınmıyor doğalgaz faturam çok geldi yaktım ama ısınamadım demeden petek temizliği yaptırarak%30 tasarruf edin %50 daha fazla ısının

Peteklerinizi Yerinden Sökmeden Kimyasal İlaç Ve Makina İle Garantili Yapıyoruz

KAMPAYA

İSTANBUL GENELİ MAKİNA VE KİMYASAL İLAÇLA

KALORİFER PETEK TEMİZLEME

petek temizliğ

       Makine Ve Kimyasalla Petek Temizleme Servisi

İstanbula soğuk kış aylarının gelmesi ile beraber en büyük sıkıntımız ısınma oldu. Yüksek faturaları karşılamak ayrı bir dertken bir de ödenen bu yüksek faturalara rağmen ısınamamak bulunmaktadır bunun sonunda. Herkesten bir teklif veya ve ya önlem fikri menfaat sizin için. bazan bazıları gerçekten aşırı işe fayda ve dikkate kıymet öneriler olur. gene de her kafandan çıkan sesi uygulamaya koymadan önce düşünmekte fayda bulunur. aksi durumda başınıza hiç akılda olmayan ekstra olarak problemler çıkabilir.

 

Petek Temizliği İstanbul

Petek yada radyatörleriniz için önlemler alabileceğiniz benzeri bunların bakımlarını da özen ile yaptırmak ve takip ettirmek gerekir. Petek temizliği de atlanan ama kaloriferlerinizin ısınması için en başta yapılması lüzumlu şey ihmal edilir. iyi bir tesisat bakımı çoğu süre tek çözümdür. Buna karşın ertelenen ve en son başvurulan kirli olan peteklerin temizliğidir. Petek temizliğini kendi kendinize yapmaya çalışmakta sizi neticeye götürmez. sebebi ise siz yalnızca peteklerinizin içindeki isi yıkamış oluyorsunuz.

Halbuki oluşan kir, kireç bulunduğu gibi kalır. Hem petekleri sökebildiğiniz bu gibi tesisat sistemini ve borularını yıkayıp, temizleyemezsiniz. Bunu evdeki yöntemlerle çözemeyeceğiniz için de en başta yaptığınız temizlik yarım kalır. Petekleri yerlerine taktığınız ve sistemi çalıştırdığınızda buradaki kirler olduğu bunun gibi tekrardan peteklere taşınır. oysa profesyonel istanbul petek temizliği de gerçek bir petek yıkama yapılıyor. Borulara pislik, kireç ve pas benzeri bütün kirlilik temizlenir. Sökülen bu kirler yine sistemden tahliye edilir.

Boruların etrafındaki kireçlenme ve kir tamamen borulardan çözülür. Bu hal da sistem içinde ki su daha kolay hareket eder ve tıkanmış bölgeler varsa oralara kadar da ulaşır. Buda radyatörlerde az ısınan veya hiç ısınmayan bölgeler varsa buraların bundan sonra başka bölümlerle eşit ısınması manasına gelmektedir. Tesisatınız temizlenirken uygulanan yöntem çok önemlidir başarılı netice alınması için.

Enfazla sonucu ve gerçek temizliği ise fakat makineli ve ya robotlu petek temizleme sistemi ile sağlayabilirsiniz. Profesyonel bir petek temizleme servisi olan firmamız 7/24 hizmete devam etmektedir.

kalorifer petek temizliği fiyatları

petek temizleme fiyatları

peteklerin temizliği nasıl yapılır

döküm kalorifer peteği temizliği

makina ile petek temizleme

petek temizleme kimyasalı

peteklerin temizliği

kalorifer peteği nasıl temizlenir

kombi petek temizliği nasıl yapılır

doğalgaz peteği nasıl temizlenir

kalorifer peteği temizliği fiyatları

petek temizlemek

evde petek temizleme nasıl yapılır

kalorifer petek temizliği kaç para

doğalgaz petekleri temizleme fiyatı

doğalgaz petek temizliği fiyatları

kalorifer petek temizliği

makineli petek temizliği

petek temizliği kaç para

kombi petek temizleme

petek temizleme nasıl yapılır

temizleme kimyasalı

radyatör temizliği

petek yikama

kalorifer petek temizliği

doğalgaz petek temizliği

kalorifer petekler nasıl temizlenir

petek nasıl temizlenir

kalorifer peteği temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara

×TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER