" />
Eki 30, 2019

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma Servisi

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Benzeri tıkanmalar daha çok çok banyo lavabolarında rastlanır nedeniyse; tranş, saç kılları, sabun parçaları, gibi durumlar lavabo tıkanmasına sebebi olur. Bu halde tıkanıklığı pim aş tıkanıklık açma servisi en az hasarla kırmadan açıyoruz.

Lavabo Tıkanıklığını Nasıl Anlarız

• Lavabodan su geçmez,
• Lavabodan su döküldüğünde lavabodan su gidebilir fakat tıkanıklık varsa süzgeç den su çıkmaya başlar
• Lavabodan kirli ve rahatsız edici kokular gelmeye başlar,
Bu durumla karşılaştıysanız ve ya belirtileri varsa bizi arayın sizi rahatsız edici kokulardan kurtaralım

Klozetin Tıkanması

Aşırı görülen tıkanma sorunları arasında yer alır. Klozetin içine yanlılıkla atılan bir cisim (daha aşırı fazla küçük çocukların oyuncalarını atması benzeri) ana atık su hatlarında tıkanmasına sebep olur. Klozet tıkanıklığını kendi yöntemlerinizle açamıyorsanız bizden hizmet alabilirsiniz. Klozet tıkanmalarını deneyimli tesisatçı ustalarımız ve makinelerimizle hiç bir yere ziyan vermeden açıyoruz.
Klozetin tıkalı olması mecburiyetinde ne yapmalıyız?

Klozet tıkanması mecburiyetinde sadece klozet tıkanmışsa sırf makinelerle müdahale edilmesi kati netice elde edilmez.
Klozetin alt kısmı tıkalı ise klozetin sökülerek temizlenmesi gerekir. Klozet hattında umumi olarak tıkanma var ise klozet sökülmeli ve giderinden makine sayesinde yapılması gerekir lavabo tıkanıklık açma servisi
.

Tuvaletin tıkanması zorunda aşırı çok fazla rastlanan tıkanmalar arasında c tıkanmasında sorunların başında arasında yer alır. Tuvaletin içine atılan bir cisim (çoğunlukla çocukların oyuncaklarını atması benzeri) su atık ana hatlarında tıkanmasına sebep olur. Helâ tıkanıklığını kendiniz açamıyorsanız bizden gül tesisat lavabo tıkanıklık açma servisinden hizmet alabilirsiniz. Tuvalet tıkanmalarını profesyonel ustalarımız ve makinelerimizle hiç bir yere zarar ziyan vermeden açıyoruz.


Wc Tıkanıklığı Olduğunda Nelere Dikkat Etmeliyiz?

• Wc tıkanmışsa kokuyu önlemek için takılan parçalar yüzünden tıkanma olur.
• Tıkanmış tuvaleti açmak için kulaktan dolma bilgilerle açmaya çalışmaktan kaçının örnek olarak Telle açmaya çalışmanız bir netice vermez aksine zarar verir.
• Yaptığınız çalışmalarla helâ giderleri açılmıyorsa bize gül tesisat lavabo tıkanıklık açma servisine ulaşın ve rahat edin cebinizden fazla gereksiz para çıkmasın.
İstanbul Tıkanıklık Açma Robotla Lavabo Banyo Tuvalet Mutfak Gider

Tıkanıklığı Açma Servisi

Günlük yaşamımızda tesisat sorunlarından biri olarak tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Tuvalet ya da banyo tıkanıklıklarınızda kıl, tüy ya da peçete benzeri maddeler tıkanmalara sebep vermektedir. Konutta ve ya işyerinde tıkanan bölgeler genel olarak mutfak gideri tıkanması bu gibi lavabo gideri tıkanması ile logar tıkanması başlıca yerlerdir.

Evinizde meydana tıkanma nedenlerin birçok ayrıcalıklı sebebi olabileceği gibi maksimum karşılaşılan tıkanma noktayı de mutfak giderinin takınması ile klozet tıkanması veya helâ tıkanması akla gelmektedir. Kurumsal kuruluş olarak tıkanıklık açma işlemlerinde yapılması gereken ilk işlem şekilde sorunun hangi bölgede olduğunu noktasal tespit ile bulmaktayız.

Eski yöntemlerin yerine bundan böyle kırmadan noktasal tespit şekilde robotlu tıkanıklık açma ürünlerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Yapılan eski yöntemlerde sorunlu giderlerin yapılması meselesinde çok bir fayda sağlamadığı bunun gibi aynı zamanda tekrarlayan sorunlar şekilde karşımıza çıkmaktadır. Burada yapılan en büyük hataların başından tıkanmaya sebep olan ürünler gelmektedir.

Hastalıkların sadece görüşülen kısmın yapılmasının yanı sıra görülmeyen gider yerlerinin bırakılması geçici çözümden diğer bir şey değildir. Bu bakımdan dolayı firmamız tıkanıklık açma işlemlerinde bu tür çalışmaların yerine cihazla tıkanıklıklara bakarak sonuna kadar çözüme garantili bir şekilde kavuşturmaktadır. Profesyonel çalışmalarımızda işlemlere başlamadan öncelikle soruna sebep olan bölgeleri bulabilmek ile kısa süre içerisinde işlemlerin yapılmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca kalıcı çözümler sunulması meselesi için Avrupa’dan ithal etmiş olduğumuz tıkanıklık açma makinelerimiz ile yaparız.

Evinizde yâda işyerinizde meydana gelen tıkanmalarda görüntüleme cihazlarımız ile tek tek bölgelere bakarak sorunlu bölgeyi bulmaktayız. Ayrıca bu bulunan sorunlu bölgede hususi cihazımız sayesinde konutunuzun herhangi bir yerine ziyan vermeden neden olan yeri kırarak işlemleri gerçekleştirmeyiz. Aynı gün içerisinde sizlere tıkanıklık açma işlemini yapmanın yanı sıra kalıcı ve etkili çözümler sunmaktayız.

Verdiğiniz oy için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Gül Tesisat
Merhaba Size Nasıl Yardım Edebilirim
Powered by