Lavabo Tıkanıklığı Açma İstanbul

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Benzeri tıkanmalar daha çok fazla banyo lavabolarında rastlanır sebebiyse; traş, saç kılları, sabun parçaları, bu gibi durumlar lavabo tıkanmasına sebebi olur. Bu halde tıkanıklığı pimaş tıkanıklık açma servisi en az hasarla kırmadan açıyoruz.
Lavabo Tıaknıklığını Nasıl Anlarız

• Lavabodan su geçmez,
• Lavabodan su döküldüğünde lavabodan su gidebilir fakat tıkanıklık varsa süzgeç den su çıkmaya başlar
• Lavabodan kirli ve rahatsız edici kokular gelmeye başlar,
Bu durumla karşılaştıysanız ya da belirtileri varsa bizi arayın sizi rahatsız edici kokulardan kurtaralım

Klozetin Tıkanması

Çok görülen tıkanma sorunları içinde yer alır. Klozetin içine yanlışıkla atılan bir cisim (daha çok fazla küçük çocukların oyuncalarını atması bu gibi) ana atık su hatlarında tıkanmasına neden olur. Klozet tıkanıklığını kendi yöntemlerinizle açamıyorsanız bizden hizmet alabilirsiniz. Klozet tıkanmalarını profesyonel tesisatçı ustalarımız ve makinelerimizle hiçbir yere zarar vermeden açıyoruz.
Klozetin tıkalı olması durumunda ne yapmalıyız ?

Klozet tıkanması durumunda sırf klozet tıkanmışsa sırf makinelerle müdahale edilmesi kesin netice elde edilmez.
Klozetin alt kısmı tıkalı ise klozetin sökülerek temizlenmesi gerekir. Klozet hattında genel olarak tıkanma var ise klozet sökülmeli ve giderinden makine sayesinde yapılması gerekir pimaş tıkanıklık açma servisi
.Tuvaletin tıkanması durumunda çok aşırı rastlanan tıkanmalar arasında tuvalet tıkanmasında problemlerin başında içinde yer alır. Tuvaletin içine atılan bir cisim (çoğunlukla çocukların oyuncaklarını atması gibi) su atık ana hatlarında tıkanmasına sebep olur. Tuvalet tıkanıklığını kendiniz açamıyorsanız bizden pimaş tıkanıklık açma servisinden hizmet alabilirsiniz. Tuvalet tıkanmalarını profesyonel ustalarımız ve makinelerimizle hiç bir yere zarar vermeden açıyoruz.
Tuvalet Tıkanıklığı Olduğu Zaman Nelere Dikkat Etmeliyiz?

• Wc tıkanmışsa kokuyu önlemek için takılan parçalar yüzünden tıkanma olur.
• Tıkanmış tuvaleti açmak için kulaktan dolma bilgilerle açmaya çalışmaktan kaçının örnek olarak Telle açmaya çalışmanız bir sonuç vermez tersine zarar verir.
• Yaptığınız çalışmalarla tuvalet giderleri açılmıyorsa bize pimaş tıkanıklık açma servisine ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara

×TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER