Ağu 7, 2015

Lavabo Tıkanıklığı Açma Bakırköy

Lavabo Tıkanıklığı Açma Bakırköy İstanbul

Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde çok ciddi derece de hasar gören banyonuzun üzüntüsünü duymadan hatta hiç bir bölgeyi kırmadan yaptığımız işlemler ile istanbul’un her noktasın da çağ ötesi işlemleri uygulamaktayız. ilkönce çok sayıda müşterimizin inanmadığı bu yöntemin gerçekte bu zamana kadar aşırı çok tercih edilmemesi yurt dışından getirtilmesi nedeni ile baya bir maddi zorunluluk gerektirmiş olduğudur.

Şu anda bu işi en çok şekilde yapmak arzulayan bizim bunun gibi aşırı az bir firmanın elinde bulunan elimiz de kullandığımız kameralar ile borunun gider borularının içerisinden de görüntü almamıza hatta resimlerinin bile çekilmesini verici bu işlemlerin sağlamış olduğu kaliteli hizmetinin tam tersine hiç ummadığınız kadar düşük mevlalara yapılır. Bu işlemlere aşırı çok ihtiyaç duyduğumuz noktalardan birisi de lavabolardır ve buradan attığımız saç kılları olmakta.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Bakırköy İstanbul Firması

Aslında gün içerisinde lavabodan atmış olduğumuz oldukça çok bundan sonra madde varken neden saç kılları ile kısıtlandırdığımı bilmek istiyorsanız nedeni şu. Lavaboların boru hattının döşenmesi düz olarak değildir. ekseriyetle kıvrım inen ve çok fazla fazla dönen bir hat yapısına sahiptir. Hatta lavabo giderinin hemen altında pimaşa bağlanan nokta lavabonun V bölgesi diye tabir ettiğimiz noktanın sürekli tıkanmasın da saç kılları etkilidir. Size belki birkaç tel bunun gibi bu maddeler boruya yapışarak zamanla birikir ve hiç tahmin edemeyeceğiniz sağlamlıkta bir top bunun gibi yumak olur.

Attığımız diğer bundan böyle maddeler ile yavaş yavaş gidere doğru birikmeye başlayan maddelerin hiç ummadığınız bir anda suyu kullanımı için açtığınız da suyun gitmemesi ile tıkanıklığın yaşandığını ayrım etmiş olacaksınız. hemen aklımıza ilk gelen yöntem uzun ince telin giderden hızlı hızlı içeri sokup çıkartılmasıyla sıkışan maddelerin içeride devinim ettirilmesini sağlamaktır. gerçekte bu işlem esnasında bile hasar verdiğimiz boruların açılmasın da çoğu zaman sevindirici bir netice vermez.

Aksine daha çok yüzeye çıkan pislikler ile midenizi bulandıracak görüntüleri ortaya çıkarır. Bu durum da bundan böyle bir firmayı arayarak lavabo tıkanıklığı açma işleminde gerekli yardımı almak gerekir. Lavabom tıkandı! Eyvah şimdi ne yapacağım? gibi cümleler ile kendinizi daha çok paniklettirmeden bilin ki bu işi hakkıyla oluşturan firmaları aradığınız da yalnızca 2 ya da üç saat sonra hiç tıkanma sıkıntısı yaşamamış bu gibi giderimi kullanmaya başlayacağım. Lavabo açma işlemi aslında yanlış yöntemler ile yapıldığı aşırı fena problemler ile karşılaşmanıza sebep olur.

Bütün su hatlarının zeminden geçtiği banyomuz da bilinçsizce kırdığı noktalar da bazan ustaların denk geldiği su borusu patlayarak tüm banyonun hatta evin içerisine kadar giden çok miktarda sular ile karşılaşmanıza neden olur. Belki bu yazıyı okuduğunuz da evet bende aynı sorunu yaşadım ve bundan sonra bu hataya düşmek istemiyorum diyorsunuz. Bunu bilerek ve düşünerek hareket eden firmamız da bütün kırma ve dökme işlemlerini rafa kaldırdık. Evet yanlış okumadınız..

Bundan böyle banyom kırılacak mı yada fayanslarım sökülecek mi diye dert etmeden bizleri arayın tercih ettiğimiz maksimum hizmet kalitesine sahip cihazlarımız ile lavabo tıkanıklığı açma işlemlerin de tüm işlemleri borunun içerisine göndermiş olduğumuz robotlar ile yapalım. Görüntüleme özelliğiyle tıkanmanın meydana geldiği bölgelerin sorun odaklı tespit edilerek hiç bir problem olmayan noktalar da yapılan süre kayıplarının önüne geçmektedir.

Hem tıkanmanın etkili bir şekilde ortadan kaldırılmasına hem de banyonuzun eski yöntemler de olduğu gibi kullanılamaz hale gelmesine izin vermeyen cihazlar lavabo tıkanıklığı açma işlemi için tercihi en yüksek yollar arasındadır.
Robot Cihazlarla Kanal Tuvalet Lavabo Açma Servisi İstanbul

Tıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Kırmak Yok Robot Cihazlarla Garantili Olarak Açıyoruz

Gül Tesisat

İRTİBAT NUMARALARIMIZ:

0212 651 59 29 & 0553 314 38 47 NUMARALI TELEFONLARDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara

×TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER