Ağu 7, 2015

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kırmadan Tıkanıklık Açma Servisi İstanbul

Tıkanıklıklar artık korkulu rüyalarınız olmasın. Bina, eviniz ya da işyerinizde herhangi bir giderinizde tıkanıklıkmı mevcut? Bu durumda ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Zararınız daha fazla artmadan hemen bizimle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve modern kırmadan tıkanıklık açma makinalarımız ile size hiç vakit kaybetmeden yardımcı oluyoruz.
Elektronik cihazlarla önce tıkanıklık belirlenmesi yapıyoruz sonrasında nokta atış ile direk tıkanan alana robot cihazlaerişerek tıkanıklığı gideriyoz. Hiç bir kırma prosedürü yapmadan gerçekleşen bu müdahaleyle sizi para harcamaktan kurtarmış oluyoruz.

Kırmadan Tıkanıklık Nasıl Açılır

Kırmadan tıkanıklık açma prosedürleri günümüzde kameralı robotlar vasıtasıyla hiçbir yer kirlenmeden ve kırılmadan gerçekleştiriliyor. Boruları tıkayan tüm yabancı cisimler bu cihazlar vasıtasıyla temizleniyor. İşlem kısa bir süre içinde tamamlanıyor ve yabancı atıklar parçalanarak kanalizasyon sistemine gönderiliyor. Böylece kırma prosedürü yapmadan problemu ortadan kaldırıyoruz. Tuvaletlerle sıklıkla tıkanma problemu meydana gelebiliyor. Bunun sebebi tuvaletin içine atılan yabancı cimlerin gider borusuda takılıp kalması oluyor. Özellikle klozetlerdeki es biçiminde bir parça bulunuyor ve tüm yabancı cisimler bu bölgede toplanarak suyun hızlı akışını engelliyor. Bunun sonucunda da tuvalette su basmaları yaşanabiliyor. Tıkanıklıkğın bir diğer sebebi de tesisatın döşenmesi sırasında içerisinde kalan beyaz çimento ve derz dolgu parçalarından kaynaklanıyor. Bu yabancı cisimlerde temizlenerek pimaş borudan tamamıyla temizlenmiş ve problem ortadan kalkmış oluyor.
Banyolarda meydana gelen tıkanıklık genelde kireçlenmeden kaynaklanıyor. Eğer bu kireçler temizlenmezse problem meydana geliyor. Kırmadan tıkanıklık açma prosedürünü gerçekleştiren uzman personel bu prosedürleri modern cihazlarla gerçekleştiriyor. Kanalizasyon tıkanıklık prosedüründe de son teknolojilerle geliştirilmiş görüntüleme cihazları kullanılıyor. Bu tip problemlerda kurumsal firmalardan destek alındığında kanalizasyon tıkanıklığı problem olmaktan çıkıyor. Üstelik tıkanıklık kısa bir zamanla açılıyor. Klozette tıkanması meydana geldiği zaman yine görüntüleme cihazları devreye giriyor. Bu kameralı cihazlarda tıkanıklığı giderebilen aparatlar bulunuyor ve böylece problema neden olan yabancı cisim parçalanarak kanalizasyon sistemine gönderiliyor. Bu cihazlar yalnızca kapalı alanlarda meydana gelen tıkanıklıkları değil bahçe gibi açık alanlarda yaşanan problemleri da ortadan kaldırıyor. Yerin iki metre altındaki tıkanıklıkları da belirleme eden cihazlar, kazma prosedürüne gerek kalmadan problemin ortadan kaldırılmasını sağlıyor.
Kırmadan tıkanıklık açma prosedürlerinde ilk akla gelen lavabo aç gibi kimyasal ve pompalar oluyor. Ancak lavabo aç gibi kimyasal genelde yağlanma probleminu geçici olarak ortadan kaldırır. Pompalar ise problemu daha da zorlaştırır. Çünkü pompa tıkanmaya neden olan cismi daha da ileriye iteliyerek problemu büyütebilir. Bu sebeble böyle problemler meydana geldiği zaman uzman firmadan destek alınması tavsiye ediliyor.
Bizler Gül Tesisat firması olarak İstanbul genelinde siz dşayetli müşterilerimizin hizmetindeyiz.İletişim numaralarımızı 7/24 Arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.

Tıkla Ara

×TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER