" />
Ağu 7, 2015

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı bulma ve tespiti işlemini özel su kaçak tespit cihazları ile yapıyoruz.
Teknolojik aletler vasıtasıyla artık tüm yaşam alanlarımızda ev, ofis, depo, fabrika ve bina içi ve bina dışı su tesisatlarında oluşan usta veya malzeme hatasından oluşan su kaçaklarını cihazla noktasal olarak tespit edip garantili bir şekilde onarımlarını gerçekleştiriyoruz.
Gül Tesisat firması olarak yaptığımız tüm onarımlarda garanti vermekteyiz.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Nedir?

Su kaçağı nasıl bulunur sorusuna cevap verecek olursak öncelikle su kaçağı bulma işlemini sınıflara bölmemiz gerekir. Örneğin kullanım suyu yani su tesisat borusundaki su kaçağı tespitini akustik dinleme cihazı ile yapmaktayız. Akustik su kaçak tespit cihazları zemin altındaki su borularında meydana gelen sızıntıların sesini yükselterek ve cihaz üzerindeki gösterge panellerinin yönlendirmesi ile tesisatta meydana gelen su kaçağını noktasal olarak tespit ederiz ve çok az bir yerde kırma işlemi yaparak onarımını gerçekleştirmiş oluruz.

Atık Su Ve Zemin Su Kaçaklarını Nasıl Buluyoruz?
Atık su tesisatında meydana gelen su kaçaklarını bulmak temiz su tesisatındaki gibi kolay değildir. Atık su pim aşlarında kırılma ve çatlak varsa veya tesisat döşenirken eğim verilmemiş ve conta takılmamışsa pimaş içerisine kamera göndererek görüntüleme yapılır ve su kaçağına sebep olan unsurlara tek tek bakılarak su kaçağı tespiti yapılır. Pis su tesisatındaki onarım çok daha geniş bir alanı kırmamıza sebep olduğu için zamana ve işin durumuna göre müşteriye bilgi verilerek aynı gün veya daha sonra yapılması için anlaşılır.
Su Kaçağı Tespit Fiyatlarımız Aşağıdaki Gibidir

Verdiğiniz oy için teşekkürler
Comments 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir