" /> Su Kaçağı Tespiti | Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

su kaçağı tespiti

 Su Kaçağı Tespiti 

Evinizin veya iş yerinizin su kaçağı tespiti için özel akustik cihazlar aynı zamanda termal kameralı sistemler kullanılmaktadır. Cihazla su kaçağı bulma, kaçağın yerinin tespit edilmesini 15 dakikadan az bir süreye, kaçağın onarımını ise kırma ve dökme işlemi yapmadan profesyonel bir şekilde tamamlamaktayız. Profesyonel ekibimiz bu aşamada sizlere garanti vermektedir, su kaçağının bulunamaması durumunda ücret alınmayacaktır…

15 Dakikada Su Kaçağı Tespiti!

Global teknolojinin sağladığı hız ve konfordan faydalanarak, öncelikle kırma ve dökme işlemi yapmadan su kaçağının yeri tespit edebilmek için son çıkan ekipmanları kullanıyoruz. Su kaçak tespiti için özel  bir tesisat ekibi adresinize gelerek, su borularının bulunduğu noktada akustik cihazlarla dinleme yapmaktadır. Bu dinleme suyun hangi hızla ve yoğunlukla nereden geldiğini tespit etmek için en iyi yöntemdir. Dinleme bittikten sonra, boru ve duvar çatlaklarının olduğu bölümden termal kameralarla izleme yapılabilmektedir, bu işlemle birlikte su kaçağının neden ve nereden kaynaklandığı % 100 tespit edilerek 15 dakikanın sonunda onarım işlemine başlanacaktır.

Akustik Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Özellikle sıva altı su kaçağı tespit ve yeraltı suları için kullanılmakta olan akustik cihaz sistemi, evinizin veya iş yerinizin duvarlarına zarar vermeden yapılan bir işlemdir. Eski yöntemlerde su kaçağının nereden kaynaklandığını anlayabilmek için bütün boru tesisatını sökmek gereke biliyorken, günümüz teknolojisinde eğitim almış ve uzmanlaşmış ekip sayesinde 15 dakikada dinleme yaparak sorunun nereden kaynaklandığı anında anlayabiliyoruz. Bunun için profesyonel, kusursuz bir hizmet verilerek duvarlardaki nem, ortamdaki rutubet kaynaklı bütün su kaçakları giderilebiliyoruz.

su kaçağı tespiti

% 100 Garantili Tesisat Sistemi

Evinizin veya iş yerinizin banyo su kaçağı tespiti için özel cihazlar kullanırız. Ancak su kaçağı bulunamadığı takdirde, ücret alınmayacaktır; aynı zamanda başka bir tesisat problemiyle karşılaşılırsa size danışmadan işlem yapılmayacaktır. Yaşam alanınız ve iş yerinizde mutfak, banyo ve tuvaletten kaynaklanan arızaların onarılması için profesyonel bir ekiple birlikte adresinize gelinerek, süreç takibe alınacak ve sorunun % 100 giderilmesi için gerekli bütün işlemler yapılacaktır. Bu aşamada kırma ve dökme yapılmadan, kullanım alanlarınız kirletilmeden ev sahiplerine zahmet vermeden tamir yapılacaktır.

Kırma Ve Dökme Olmadan Su Kaçağı Bulma

Yeraltı su kaçağı tespiti için kullanılmakta olan özel cihazlarla, özellikle atık suların veya içme suların borularında yıpranmalar tespit edilebilir. Uzun süre kullanılmakta olan bu alanlarda, zamanla aşınmalar başlar ve borular delinebilir. Özellikle tamir aşamasında termal kameralar kullanılarak, suyun yoğun olduğu alana yönelik işlem yapılmaktadır. Kusurlu olan boru çıkartılarak yerine yeni boru takılabilir veya tesisat sistemi baştan sona yenilenebilir. Bu işlemler için öncelikle su kaçağının nedenlerinin araştırılması çok önemli olduğu gibi özel cihazlarla boşuna zamanınız harcanmadan profesyonel bir işlem yerine getirilecektir. Ev ve iş yerleriniz için profesyonel bir destek almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Atık Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

İçme suyunun atık suya ya da tam tersi durumlara neden olmaması için tesisat sisteminizin düzenli olarak kontrol edilmesini ve tahribat derecelerinin neler olduğunu öğrenmenizi tavsiye ederiz. Atık su kaçağı tespitleri için kullanılmakta olan cihazlar, kısa zamanda problemin ortadan kaldırılmasını sağlayacak aynı zamanda atıkların geldiği alanlar, mutfak su sızıntısı tespiti ve benzeri durumlarda test edilecektir. Düzenli kontrollerle tesisat sisteminizin yüksek maliyetli hasarlardan korunmasını sağlarsınız.

Su Kaçağına Karşı % 100 Profesyonel Çözüm

Su kaçaklarının tespiti için büyük bir donanıma sahip olan firmamız, mutfak, banyo, yeraltı ve atık su tespitinin yanı sıra havuz su kaçağı tespiti de yapılmaktadır. Suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlar dışında eski yapıların tesisat sisteminden kaynaklı kusurların giderilmesi için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Dikkat! Su Akar Yolunu Bulur, Bu Yol Oturma Odanıza Çıkabilir!

Tedbirinizi Alın! Yüksek Su Faturalarından Kurtulun!

28 responses on “Su Kaçağı Tespiti

 1. Serhat Erdal dedi ki:

  Restoran sahibiyim müşteri tuvaletinde su kaçağı vardı ama nerede olduğunu bilmiyorduk ve günlerce tadilatta kalamazdı. Buradaki yorumları okuduktan sonra kendilerini aradım. Geldiler ve hızlıca kaçağın yerini tespit edip onardılar yaptıkları işten gerçekten çok memnun kaldım ve bende yorum yazmak istedim.

 2. Deniz Yerli dedi ki:

  Daha önce bir çok usta geldi evimize su kaçağı tespiti için her yeri kırdılar döktüler bu sefer oldu deyip gittiler ama hep tekrar tekrar aynı sorunu yaşadım. En son internette denk geldim su kaçağını kırmadan tespit ediyorlar diye son ümit gül tesisatı çağırdım gerçektende kırmadan tekte buldular. Teşekkürler herkese tavsiye ediyorum. Sorununuz varsa mutlaka arayın gül tesisatı.

 3. Feridun Ozcelik dedi ki:

  Gül tesisatı daha önce de çağırmıştım kaçak sorunu için bu seferde yardımıma koştular. Kırmadan dökmeden yapabilen uzman ekip elinize sağlık.

 4. Yesim Toner dedi ki:

  Önce komşum çağırmıştı sonra bende de aynı sorun çıktı sanırım bina tesisatında genel olarak sorun var. Bu gidişte gül tesisatı daha çok çağıracağız gibi 😊

 5. Derya Terzi dedi ki:

  Yeni evliyim binaya taşındığım günden beri banyonun duvarlarında bir nemlenme sorunu oluyordu. Banyoyu her kullandığımızda boruların geçtiği duvar sırılsıklam oluyordu. İnternette gül tesisata denk geldim. İlk başta tereddüt etsem de yorumları okuduktan sonra aramak istedim. Telefondaki kişi çok yardımcı oldu sağolsun istedim saatte geldiler hiçbir sorun çıkmadan kaçağın yerini bulup onardılar. Buradan teşekkür etmek adına kendilerine yazıyorum.

 6. Sansal Turan dedi ki:

  Şans eseri sitenize denk geldim, 1 ay önce bir usta su kaçağını bulucam diye bütün fayanslar kırdı. keşke daha önce sitenize bulmuş olsaydım

 7. Ogul Tuncel dedi ki:

  Diğer ustalar kırmadan bir kaçağı bulamayınca son olayda gül tesisatı çağırdım. Sağolsunlar tecrübeli ekibi ve profesyonel aletler ile bir kerede kaçağın yerini tespit edip onardılar. Tekrar teşekkür ediyorum

 8. Isil Karadeniz dedi ki:

  Merhaba hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz su kaçağı var evde biri banyoya girdiğinde alt komşumdan sürekli şikayet geliyor yardımcı olursanız sevinirim

 9. Aysen Aksit dedi ki:

  Bu işin bir numaraları! Evde uzun süredir su kaçağı sorunu vardı ama hep fayanslara zarar gelecek diye erteliyordum. Sağolsunlar aynı gün gelip şak diye kaçağın yerini buldular ve hemen tamir ettiler. Ortalığı temizledikten sonra tamir ettikleri bölgeyi bulmak bir güç oldu 🙂

 10. Yalcin Gunes dedi ki:

  Herkese tavsiye ettiğim bir firma benimde. Banyodaki kaçak için gelmişlerdi bundan 5 ay önce hala sorun yaşamadım. Teşekkürler.

 11. Sevda Tuncel dedi ki:

  Kaçak sorunları için her türlü ekipmana sahipler. Bizde bir kaç kez çağırmak zorunda kaldık şu an tekrar aynı sorunları yaşamıyoruz. Malum evler eski olunca bu sorunlar bitmiyor.

 12. Kubra Erdogan dedi ki:

  İnternette araştırma yaptıktan sonra kendileriyle tanışma şansım oldu. Uzun süredir banyomda akıntı olduğu için alt komşum şikayetçiydi. Kendiler kaçağın yerini hemen bulduktan sonra tamir ettiler sağolun eee bu kadar insan yanılıyor olamazdı heralde 😊

 13. Gamze Gulek dedi ki:

  Alt komşuma benim tuvaletimden giden bir su sızıntısı vardı. Bu konuda çok sorun yaşadık kendisiyle. Ne yaptıysakta çözemedik olayı. En son neyden kaynaklandığını Gül tesisat çözü ve onardı. Gerçekten hayatımızı kurtardı diyebilirim.

 14. Haldun Avni dedi ki:

  İstanbul’da yaşıyorsanız ve tesisat sorununuz varsa başka yere bakmayın. Gül tesisat gerçekten işini çok iyi yapan güler yüzlü bir firma.

 15. Ozdemir Sunay dedi ki:

  Başarılı bir ekip bizde daha önce kırıp dökmeden bir kaçak tespitinde bulunmaları için çağırmıştık. Memnunuz. Sorun yaşarsak ilk arayacağımız şirket.

 16. Gulsah Sancak dedi ki:

  Su kaçaklarının neden kaynaklandığını bulmak gerçekten çok büyük bir iş. Evdeki banyonun borusu patlamış ama nereden olduğunu bulmamız kırmadan imkansız diyen ustalarla çok uğraştırdı bizi. Daha sonra gül tesisatı tavsiye ettim arkadaş onlar kameralı sistemlerle gelip baktılar kimse de kırıp dökmedi. Sorunu onardılar toplanıp gittiler

 17. Erhan Murat dedi ki:

  Şirketteki yangın muslukları hakkında kontrollerimiz oluyor. Biz gül tesisatı bunlar için sürekli şirketimize davet ediyoruz. Sağolsunlar işlerinde çok hızlı ve başarılılar. Kaçak konusunda hızlı çözüm için arayabilirsiniz.

 18. Tugba Simsek dedi ki:

  İnternette çok araştırdım bazı firmalar kaçağın yerini tespit edemeyip yanlış fayansları kırabiliyormuş o yüzden her firmaya güvenemedim. Yorumları okuduktan sonra Gül tesisatı çağırmaya karar verdim ve doğru bir karar almışım 😊

 19. Pervin Karaman dedi ki:

  Mutfağımdaki kaçak için çağırmıştım Gül tesisatı işlerinde çok iyi güler yüzlü insanlar tekrar teşekkür ediyorum buradan

 20. Pelin Topcu dedi ki:

  Banyoda küvet altından sürekli su sızıntısı vardı. Küveti kırıp kaldırıp altındaki borulara kadar her şeyi değiştirdim. Yine de sorunu çözemedik. En son gül tesisata denk geldim internette iyi ki de denk gelmişim. Sorunu çözüme kavuşturan ekip oldular.

 21. Rahmi Buruk dedi ki:

  Sorunumuz parke altından geçen su borusundaydı bizimde. Evde tam olarak nerede kaçak var bilmediğimiz için tğm evi kırmak dökmek çok zor olacaktı. Gül tesisat nokta atışıyla sorunun tam nerede olduğunu buldu ve işlemi tamamladı. Teşekkürler.

 22. Oztay Aydinlar dedi ki:

  Evimizdeki su kaçağı sorununu gül tesisat yardımıyla kırıp dökmeden bulduk. Daha önce gelen ustalarla çok uğraşmıştık. Gül tesisat bu işte gayet başarılı. Teşekkür ediyoruz tekrar

 23. Gokberk Ozhan dedi ki:

  Kaloriferimin tüm boruları yerden döşemenin altından geçiyor. uzun zamandır devam eden bir kaçak sorunum vardı. Ama hep kırıp dökme işlerinden korktuğum için öteledim. Artık sorun büyüdü neyseki gül tesisata denk geldim. Kırmadan işimizi hallettiler. Ben memnun kaldım tavsiye ederim.

 24. Nihan Selcuk dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağırdım ve gerçekten işçilik olsun, müşteriyle konuşma tarzları olsun 10 numara insanlar herkese tavsiye ederim.

 25. Sevin Yerli dedi ki:

  Evimde bir bebeğim var ve yattığı odanın tavanı sürekli rutubet oluyor ve damla damla odaya su akıyordu. Endişe edip bir kaç yerle görüştüm fakat üst kattaki komşudan kaynaklandığını söyleyip onlarla konuşmam için bilgi verip gittiler. Üst kat komşum bütün herşeyini değiştirmesine rağmen sorun devam edince olayın karşı taraf komşum ben ve üst komşumun giderlerinin tek bir yere bağlı olduğu sorununu bulduk. Bu tespiti yapan gül tesisat oldu. Sonuç olarak kırmadan dökmeden yaptıkları kaçak su tespiti ile olayı çözdüler. Karşı komşumda kendi üzerine düşeni yapınca sorun kalmadı teşekkürler.

 26. Ugursoy Ozkan dedi ki:

  sitemizdeki yangın tesisatındaki su kaçağı için çağırmıştık gül tesisatı. Oldukça hızlı bir şekilde teknolojik aletlerle sorunun kaynağını buldular. Ve onardılar.

 27. Sertac Kilic dedi ki:

  Apartmanımızın genelinin yaşadığı sorun bahçedeki su borusu sorunuydu. Tüm apartman sakinleri olarak gül tesisatın gelmesi için imza topladık ve uygun fiyatlı olarak kimseyi yormadan işlerini temiz şekilde yaptılar. Teşekkürler gül tesisat memnun kaldık.

 28. Ridvan Yuksel dedi ki:

  Eski binaların hep sorunu olan üst kattan akan su sorunu bizim dairemizde de bulunuyordu. Çok uzun zamanlar uğraştık sonunda çözümü gul tesisatta bulduk. Emekleri için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir