Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması

Robot Cihazlarla Su Tesisat Kaçağı Tespiti Ve Garantili Onarım Servisi İstanbul

Kırmadan su kaçağı bulma işlemi her ustanın ve firmanın yapabileceği bir meslek değildir. Su problemlerinize kati çözüm bularak size rahat bir hayat sunuyoruz. Su kaçağı denildiğinde aklımıza ilk şekilde başımıza damlayan sular gelir. ayrıca bizden alt kata damlayan sular , kötü görüntüler , kirli rutubet kokuları bizi çıkmaza sokar ve ne yapacağımızı bilmez bir hale geliriz. işte tam o sırada profesyonel bir tesisat ustası arayışına geçeriz. Ev meslek yeri, alışveriş merkezleri ve bütün hayat alanlarını kapsayan bu problemi çözmek usta ellerin işidir. Gül tesisat kalitesiyle güven veren çalışma anlayışını birleştirerek, kırmadan su sızdıran noktayı bulma meselesinde uzmanlaşmış bir firmadır.

Tesisatınızda oluşan su borusu sızıntıları, komşunuzdan gelen tavanınızı sarartan su kaçakları bunun gibi ve sizde rahatsızlık oluşturan tüm su tesisatı sorunlarınızda firma güvencesiyle yanınızdayız. Eskiden kalma yöntemlerle yapılan su kaçağı tespiti epey bir zahmetli bir işlemdi. Evinizin veya işyerinizin tüm fayansları, duvarları, parkeleri kırılıp dökülerek tam bir karabasan halini alırdı. şuan dahi mahalle tesisatçısı diye adlandırdığımız usta olduklarını iddia eden tesisatçılar yine bu saydığımız uzun zahmetler uğraşlar vererek vaktimizin büyük bölümünü katlederek kırma olayını gerçekleştirmektedirler.
Biz kuruluş olarak kırma ve dökme olayını tarihe gömdük. deneyimli ekiplerimiz cihazla su akan yeri bulup sizleri hem bilgilendirip hem de sorununuzu kökten halletmeyi hedefler. Su kaçakları genel olarak duvar içinde döşeli boruların kırılması patlaması ve çatlakların oluşmasıyla ortaya çıkar. Bu boru kırılmaları ve patlaklarını kameralı özel robot cihazlarla görüntülemek mümkün. su kaçağı olan bölge kırma olayına girmeden hususi son teknoloji robot makinelerle tetkik edilir. tetkik işleminden derhal sonra tamirat tadilat ve tamir işlemi de gene deneyimli ekiplerimiz vasıtası ile itinayla yapılmaktadır.
Aklınıza takılan ve bize sorulan sorulardan biride, duvar içinde gömülü olan borular nasıl olurda kırılır ya da patlar. Eski binalarda duvar içine demir borular döşenir, süre aşımına uğrayan demir borular zamanla çürüme yaparak duvar içine su sızdırır.
Plastik boru kullanılmış bir tesisat borusunun kırılıp patlamasının da birkaç nedeni olabilmekte.
Bunlardan biri su tesisatı döşeyen tesisat ustasının hatası, diğeri de su basıncının fazla gelmesiyle oluşan patlamalar. Sıcak su boru hatlarında genleşme sonucunda su sızıntıları oluşabilir. Kırmadan su kaçağı bulma konusunda istanbul genelinde hizmetimiz mevcuttur.
Su kaçağı bulma hakkında uygulanan son teknolojik cihazların yanılma payı çok düşüktür.
Kırmadan su sızıntısı tespit işleminin size çok sayıda avantajları bulunur. Bunlardan birisi ve en önemlisi kırma olayının olmaması, diğer avantajlardan biride tahmini düşünce yürütmek yani su kaçağı olabilirde olmayabilir de deyip sizlerin hem vaktini hem parasını almamak.
Bu konuda olasılıkları bir kenara bırakarak kati çözüm için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Su kaçağı tespiti büyük ustalık isteyen bir iştir. çalışanlarımız su damlayan bölgeyi tetkik ederek birçok alanların kırılmasını engellemiş olurlar. Tesisatınızda oluşan su kaçağını tespit işlemi esnasında, yurt dışından ihraç edilen hususi cihazlar yardımı ile kırma dökme olayı olmaksızın, evinizi işyerinizi kirletmeden ve değerli vaktinizi almadan hizmet sunuyoruz.

Şunu unutmamak gerekiyor ki su olmadan hayat olası değil. Aldığımız nefesin kıymetini nasıl biliyorsak, harcadığımız suyunda kıymetini bilmeliyiz. Boşa giden su israfa neden olmakta. Su kaçaklarında çok aşırı duygulu olup erteleme yapmamalıyız. Her ertelediğimiz gün bizim için para kaybı anlamına gelir ve buda faturalarımıza yansır.
Faturalarınızın kabarık gelmesini istemiyorsanız, su kaçağı sorunu yaşadığınız ilk gün firmamızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. uzman ekiplerimiz hususi kameralı cihazlarıyla aynı gün yardımınıza koşarak sizi bu dertten kısa zamanda ve pratik işçilikleriyle kurtarırlar. Kırmadan yapılan işlemler sizin yüzünüzü güldüreceği gibi işinizden de alı koymayacaktır. Garantili çalışan ve işinin arkasında duran bir firma olarak sizlere doğru hizmet sunmak bizim görevimizdir.

Su Sızdırmasının Nereden Geldiğini Nasıl Bulurum?

Nereden geldiğini bilmediğiniz su sızıntılarının kırmadan yerini buluyoruz. Elektronik cihazlarla su kaçıran yerin tespitini yapıp onarımıyla beraber yapıyoruz. Geniş bir alana yayılan su sızdırmaları yaşam sahalarında büyük şikayetler vermektedir. Sizleri rahatsız eden görüntü kirliliğine de yol açan su damlamaları bazı dairelerin tavanlarında kararma ve küf biçiminde ortaya çıkmaktadır. Konutunuza taşınmadan öncelikle tesisat borularınızın on bar basınca dayanıklılığını mutlaka ölçüm yaptırmanız gerekir. Problemli tesisat boruları akustik ses dinleme cihazı ile tespit edilerek bölgesel onarım yapılıyor. Su sayacından itibaren meydana gelen boru patlakları mülk sahibini ilgilendirmektedir. Aşağıya verebileceği her türlü su arızasından daire sorumludur. Bu yüzden alt komşunuza vereceğiniz her çeşitli ziyan sizi ilgilendirir. bu günlerde toplu hayat alanlarının hızla çoğalması komşuluk ilişkilerini gündeme getirmiştir. taraf daireden sızan suyun komşunuzu rahatsız etmesi hoş bir hal değildir. Gün arasında “üst kattan bana su akıyor” ve “alt kat komşuma su damlıyor” bunun gibi yüzlerce şikayet almaktayız. Her dairenin sayaç girişinden sonra basınç düşürücü vana olsa bu sorunları yaşamamış kalıyorsunuz. iski şebeke hattından gelen yüksek basınçlı su daire tesisatınızın içerisine girdiğinde boru patlamalarına sebep olur. önlemini almak çok basit basınç düşürücü vananın ayarını 4 ile 5 bar seviyesinde tutmak yeterli olmaktadır.

Su sızıntısı problemlerini kameralı cihazlarla yerini tespit edip tamiri ile birlikte yapıyoruz. profesyonel ekiplerimiz tarafından bulunarak, tadilatı iki yıl garantili bir biçimde yapılmaktadır. Bilinmeyen su sızıntıları alt kat komşunuzun tavanında damlaya neden olur. Su kaçakları üst kat komşunuzun dairesinde herhangi bir şekilde belirte göstermeyebilir. Bunun nedeni su tesisat boruları sıvanın alt tabakasından geçmektedir. Sıvanın üst katında suyu büyük oranda engelleyen izalasyon malzemesi olmaktadır. Böylece tesisat borunuzdaki kaçak zemine değil de alt katın tavanından damlaya başlar. Su sızıntısı arada bir keslip sonra yine akıtıyorsa atık su gider borularında sıkıntı olabilmektedir ama bu kesin bir yargı değildir. Su kaçağı sürekli bir damlamaya neden oluyorsa umumi şekilde temiz su kaçağı var manasına gelmektedir. Bulunmayan su sızıntısı kalmasın. Su sızdıran bölgeden başlanarak banyonuzun her yönünü kırmak maliyeti yüksek sonuçlar doğurabilmektedir. Doğru tetkik kimi zaman fazla yer kırılmasına sebep olsada kati sonuca ulaşmada doğru anahtar gibidir. Tesisat borusunda yüksek basınca dayanamayan kaynak bölgesi göz damlası ve ya iğne deliği büyüklüğünde su kaçırmasına sebep olsada şikayetlerin tümü bu problemlerden kaynaklanmamaktadır. Atık su gideri borusu ve ya pimaş dediğimiz kanalizasyon hatlarından su sızdırmasıda olabilir.

Su tesisat bozukluk tetkik kamerası gider borularında görüntü almaya yarar. Alınan kamera görüntüleri ustalar nedeni ile analiz edilir. şayet şebeke suyu tesisatında kaçak varsa tesisat basınç testine tabi tutulur. Basınç testi sağlam dairede dedektör ile kaçak aramaya gerek kalmaz. Suyun az adamlaması yada aşırı damlaması servis hizmeti açısından yalnızca süreyi kısaltmaya yarar. devamlı damlayan bir sızıntı temiz su olma olasılığı yüksektir. Vanayı kapattığınızda su duruyorsa temiz su hattınızda kaçak olma olasılığı biraz daha artar. ama kati bir sonuç çıkaramayız. Gider borularında kaçak aramak için usta tecrübesi aşırı mühimdir.

su-kacagi-tespiti
Su kaçak bulma işi eski yöntemlerle ve aletlerle bir hayli zor ve yıpratıcıdır. birçok firmada bulunmayan bilgisayarlı su kaçak arama cihazıyla su sızıntısının yerini kırma dökme yapmadan tespit ederiz. konusu için eğitim almış ekiplerimiz temiz su kaçağı, pis su gider kaçağı, üst komşunuzdan sizin dairenize akan su kaçakları olsun modern ekipmanları ile kısa zamanda su sızıntısını tetkik edip onarmaktadırlar.

Firmamız tesisat işi şekilde konusunda teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanarak size lüzumlu alet, aygıt ve deneyimli ustalarıyla size her zaman çağdaş ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Su sızıntı problemlerinde normal tesisatçılara başvurarak evinizi harabe durumuna dönüştürmeyin. Bir deneyimli yardımı alarak su kaçaklarınızı zahmetsizce kameralı su tetkik cihazı yardımı ile tetkik ettirip onarımını yaptırabilirsiniz.

Su sızmalarını kendi yöntemlerinizle tetkik etmek bir o kadar zor ve yorucudur. Su kaçak arıza bulma cihazımız yüksek duyarlıktadır ve su borusundaki sızıntının tespitini rahatlıkla yapmaktadır. Su kaçağının yerini bulduktan sonra mühim bir noktada kaçağın onarımıdır. çoğu tesisatçılar kaçağın onarımını yaparken kırıp dökerek size ilave olarak da inşaat işiyle ve temizlikle uğraştırır. Ustalarımız bu konu ile ilgili işini profesyonellikle yaparak kaçağın olduğu noktada minimum zararla kırma yaparak mesela bir yada iki fayansı alet yardımıyla keserek fayansınıza da ziyan vermez.

Musluklar kapalı olduğu durumda sayacınızın döndüğünü fark ettiyseniz su kaçak probleminiz mevcut olabilmektedir. Bunu da kolay bir testle anlayabilirsiniz. tüm musluklarınızın kapalı olduğundan emin olun sonra sayacınızı beş dakika arayla veya devamlı gözle takip ederek tesisatınızda herhangi bir sızdırma var olup olmadığını anlayabilirsiniz. Sayacınızı ilk okuduğunuz değerle son okuduğunuz değer arasında fark görüyorsanız su tesisat borularınızda patlak mevcut manasına gelir. Probleminizin çözüme kavuşması için su kaçağı şikâyetinizi telefonla bize bildirerek su bozukluk tespit servisinden randevu alabilirsiniz.

Üst komşumdan daireme su sızdırması mevcut diyorsanız probleminizi robot makinelerle su arıza tespiti yaparak en basit yoldan tadilatını yapıyoruz. Hizmetimiz istanbul`un tüm ilçelerine bulunur. Temiz su tesisatında ve atık su borularınızda bilgisayarlı elektronik cihazlarla bozukluk tetkik işlemini gerçekleştiriyoruz. bütün ekipmanlara sahip firmamızda kameralı sistemler var olup boru arasında endoskopi dediğimiz olayı gerçekleştirebiliyoruz.

su kacak tespiti

Atık Su Gideri Su Kaçağı Tespiti

Uygun ortam sağlandığında yapı içi atık su tesisatının sızıntı, kaçıntı testini uygulayacak ve kaçak yerlerinin tamirini tekniğine uygun yapabileceksiniz.
Bu faaliyet öncesinde yapmanız gereken öncelikli araştırmalar şunlardır:
çevrenizdeki yapılmakta olan inşaatlarda yetkililerden izin alarak atık su tesisatının testini ustalarla beraber yapınız.
Atık su tesisatı döşeyen kişilere çoğunlukla sızıntıların bulunduğu yerleri sorunuz.

ATıK SU TESiSATDA SU KAÇAK TESTi

Atık su tesisat boruları döşendikten sonra boru üzerleri kapatılmadan gözden kaçmış muhtemel olabilecek hatalara karşı test edilir. Böylece sistemin güvenirliği kontrol edilmiş olur. Sistem işletmeye açıldıktan sonra fark edilen hatalar binada istenmeyen hasarlara sebep olur.
Atık su tesisat borularının tümü bir defada yapılması en doğru yoldur. fakat yaygın geniş döşenmiş atık su tesisat boruları bölümlere ayrılarak test edilmektedir. Atık su esisat boruları kaçak testi su ve duman ile iki usulde yapılmaktadır.

Temiz Su Tesisatı Sızdırmazlık Testi Ve Dikkat Edilecek Hususlar

Plastik boru kaynaklarında kaynak sıcaklığı ve kaynak süresine dikkat edilmelidir. ters halde boru arasında istenmeyen kesit daralmaları oluşacaktır. fark edilmeleri ise zaman alacaktır.
Boru montajları sonrasında tesisata kullanım basıncının 1,5 sert seviyesinde tecrübe tulumbası ile su basılıp 3 gün zaman beklenerek sızdırmazlık testi yapılır. Tutanak durumuna getirilir.
Şebeke basıncının yüksek bulunduğu bölgelerde bina girişlerinde kesme vanası sonrasında basınç düşürücü regülatör konulur. aksi halde yapı iç tesisatında ve sayaçlarda kaçak ve patlaklar oluşabilir.
Sızdırmazlık testi, basınçlandırılmış ve renklendirilmiş su, hava yahut yanıcı olmayan gazlar kullanılarak ekipmanların kaçak tespitinde kullanılan bir tahribatsız test yöntemidir. Test edilen ekipmanlar hava, gaz yada su ile doldurularak Sızdırmazlık testi yapılmaktadır. Sızdırmazlık testi vakum kutuları, basınçlandırılmış sıvılar ve ultrasonik metotlarla yapılabilir.
Kirli Su Tesisatı Su Sızdırmazlık Testi

Pis su borularının projede belirtilen uygun eğimde, çapta ve et kalınlığında montajının yapılmasına dikkat edilmelidir.
PVC boru bağlantılarında conta kullanılması gerekebilir.
Pis su tesisatlarında mümkün olduğunca 90° dirsek ve çatal uygulamalarından kaçınılması gerekmektedir. 45° dirsekler tercih edilmelidir.
kirli su borularının yatay hatlarda %1,5-2 eğimde döşenmesi belirtilmelidir.
100 mt. kare bir dairede su sızıntısının yer tespiti bir ile beş saat arası süren bir zaman dan sonra size doğru yeri gösteriyoruz. Taşıdığımız cihazları gösteriş şekilde yanımızda taşımıyoruz. Sizlere noktasal hizmet veriyoruz. Atık su giderlerinde ve temiz su borularında onarım yapıyoruz. Onarılan bölge firmamız yönünden 1 sene garantilidir.

Su kaçak tetkik ekibimiz firma kurulduğundan buyana aynıdır. Bu ekip sırf tespit işinde çalıştığı için konusunda deneyimli tesisatçılardır. Tesisatçı denir çünkü biz tesisatçı olamayan kişiye makine verip evinize göndermiyoruz.

Gelen ekibimizin giyiminden ahlakına kadar herşey firmamızın sorumluluğu altındadır.

Su sızıntısı şikayetinin kaynağını üst komşudan mı yok ise yan komşudan mı tespit etmek su kaçaklarının en zor olanıdır. Temiz su tesisatında kaçak edinebilmek bizim için çocuk oyuncağı fakat atık su borusunda kaçak var mı yokmu diyebilmek çok güçtür. Her tesisatçı ehil pimaşlardaki kaçakları bulamaz. Bizim firmamızda dahi bulamadığımız su kaçakları olabiliyor. Atık su giderlerinde ustanın contasız boruyu birbirine irtibatlaması kaçağın tespiti zorlaştıracak en büyük faktördür. Kanalizasyon borusuna kamera sistemi ile görüntüleme yapıyoruz fakat borunun arasında herhangi bir kırığa çatlak yere rastlamadığımızda müşteriye cevap vermek o kadar zor olmakta ki. Su kaçağının giderlerden olduğunu biliyoruz ama kamera üstünde ispatlamak mümkün olmayabiliyor.

Su tesisat kaçağını ve arıza tespitini kırma dökme olmadan su kaçak arama robotu ile tespit ederiz. Uatalarımız dikkatli ve titiz çalışmalarıyla su kaçağının yerini net olarak tesipit edip onarımını yaparlar. Eski zorlu ve yorucu yolları bir kenara bırakın. Teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan yararlanıp sizlere modern ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Gider borularında oluşan su sızıntı şikâyetlerini bilgisayarlı su kaçak tespit cihazıyla tetkik edip onarımını yapıyoruz. artık su kaçaklarını gözünüzde büyütmeyin. Su kaçaklarını bulan şirket şekilde sizin derdinizi kendi sorunumuz bu gibi algılayıp lüzumlu teknolojik cihaz ve aletlerle probleminizi çözüyoruz. Ustalarımız su borularındaki arızayı kırma dökme yapmadan tetkik edip onarımını dikkatli ve titiz çalışarak yapmaktadırlar. Sizde bir uzman yardımı almak istiyorsanız bize ulaşın sizi kesin bir çözüm yoluna ulaştıralım.

Su tesisat kaçakları su borularında yüksek basınç sonucu oluşan patlaklara denir. Su borularında yaşanan bu problemler tesisat sisteminizin tamamını etkiler. bazan ehil hatalarından kimi de su tesisat alt yapı ilave malzemelerinin fabrika hatası sonucu oluşur. çoğunlukla gördüğümüz su kaçağı şikayetlerinde ehil hatalarına rastlamaktayız. üst kattan alt kata akan su sızıntı problemlerinin genelinde kaynak hatası görülmektedir. aşırı nadir de olsa fabrika hatası boru ve tesisat ilave malzemelerine rastlamaktayız. Su sızdırması şikayeti ile evinize gelen çalışanlarımız boru görüntüleme kameralarına sahiptirler.

Su sızdırması şikayetinizi çözüme kavuşturamadığınız zamanlarda mobil servis araçları bulunduğunuz bölgeye en yakın birime haber verilerek probleminize müdahale edilmektedir. gerekli bütün donanımlar ve deneyimli ustalar ile su kaçağı probleminizi kökünden hallediyoruz. Evde su kaçağı sorununuz ne olursa olsun firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız noktayı dikkat çekici olmayan su sızıntılarına müdahale etmektedir. Bu amaçla firmamızdan yardım alabileceğiniz konular aşağıda maddeler şeklinde belirtilmiştir.

1- Alt katın banyo tavanındaki damlamalardan ötürü

2- Alt katın banyo ve ya mutfak tavanındaki sararma veya kararma belirtilerinden

üç- Tuvaletinizden aşağıya akan su kaçaklarını

4- Banyo yahut tuvaletinizin bitişiğindeki duvarlarda boya kabarması olduğunda

5- Seramik aralarında bulunan derz aralarının sararması ve böceklenme olduğunda

altı- üst kattan yada üst katın sebebini bilmediğiniz su tesisat sızdırmalarında

7- Evinizin su faturası yüksek geldiğinde

8- Su vanasını kapattığınızda sayaç hala dönüyorsa

9- Tuvaletin sifonunu çekince alt kata bir su sızdırması yaptığında

10-Kombinize devamlı su takviyesi yapmak durumunda kaldığınız hallerde

Eski ve ömrünü yitirmek olan tesisat borularınız da su kaçağı meydana gelmeden değiştirmenizi öneririz. Galveniz boru tesisatlarında durumunuz uygun olduğu sürece su kaçağı tespit ekibini çağırmak yerini banyonuzun su tesisat borularını tam olarak değiştirmenizi öneririz. Bunu yaparkende atık su gider borularınızı mutlaka yenileri ile değiştirin. aksi takdirde yeni yaptırdığınız seramikler 1 ay sonra yahut 1 sene sonra kırılmak zorunda kalabilir. Birde seramiklerinin aynısından bulamadığınızda işin mali boyutları bu sefer biraz daha yükselmeye başlar. Muslukları yenilemek yerine alt yapı tesisatına kazanç yapmanızı öneririz. Yüzeyde duran herşey yenisiyle rahatça değiştirilebilir fakat fayansların altında kalan su borularını yenilemek istediğinizde tüm seramiklerinizi kırmak mecburiyetinde kalıyorsunuz. Bizi öteki tesisatçılardan değişik kılan yanımız kırmadan su damlayan bölgeyi onarım yapmamızdır.

Stresin hayatımızın nerdeyse her anın da yer aldığı bir dünyada birde evinizde ortaya çıkan su kaçakları başınıza dert örmesin. Su kaçak bulan şirket şekilde bilinmezlik içeren su sızmalarını su kaçak arama makinesiyle kırma dökme olmadan sizi yıpratmadan bulmada ve onarımını yaparak işlemi tamamlamaktayız. Bizi son deva şekilde düşünmeyin. Evinizi herhangi bir tesisatçıya rastgele su akan noktayı kazdırıp yıkık bir hale getirmeden bize ulaşıp profesyonel yardımı alırsanız ustalarımız su kaçağının bulunduğu bölgeyi profesyonelce tespit edip tamirini yaparak size sorunsuzca bir soluk aldırır. üst komşumdan daireme su akıyor diyorsanız zavallı kalmayın. Size son teknolojiyle ve profesyonel ekibimizle su sızıntısını buluyoruz.

Zaman zaman yağmur yağdığında su tesisatından kaynaklanan duvarlarda su kaçakları olabilir. Dışarıda damla damla yağan yağmur başkalarına mutluluk verirken sizin keyfinizi kaçırmasın. Ustalarımız boru patlağından kaynakla bilen su kaçaklarını robot makine sayesinde bulup bir daha tekrarlanmamak üzere ve garantili bir biçimde tamir ederler. Firmamız dur durak bilmeden üretmeye yeni çözümler üretmeye devam etmektedir. Sizin kafanızı kurcalayan gece uykunuzu dahi etkileyen su sızmasını su kaçak arama makinesi ile bularak sizi eski huzurunuza kavuşturur. işimizi gerçekten profesyonelce yapıp alıcı memnuiyetine yüksek ölçüde kıymet sağlayan şirket şekilde su sızıntılarında kameralı yer tespiti yapıp şuurlu bir biçimde devinim etmekteyiz. bu yana kadar ki bizden su kaçak bulma konusu için bilgi ve destek dileyen müşterilerimizin sorunlarını ince eleyip sık dokuyarak çözüme kavuşturduk. Sizde gerçekten işinin ehli olan ustalarla canınızı sıkan su sızdırmalarını bulup tamiratını yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın.

Duvardaki nem problemleri maksimum aldığımız şikayetler arasında yer alıyor. Yatak odasının duvarı nemden boya kabarması yapmış olabilmektedir. Bunun sebebi yatak odanızın banyonuzla taraf yana olmasından kaynaklanır. Banyonun altında bulunan gider borularında su kaçırması olduğu için değişmesi gerekmektedir. ama evvela sıcak su borusunu denetim ettirin. Tavanda böyle pul biçiminde boya kabarcıkları ortaya çıkmış ise temiz su borularında patlak olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER