Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü | Kırmadan Su Kaçağı Tespit

Beylikdüzü su kaçağı bulma tespiti ücretsiz tamir servisi İstanbul geneli tüm ilçelere aynı gün acil servis hizmeti sunmaktadır. Su kaçağını bulmak ve tespit etmek için su sızıntısının nereden kaynaklandığını bilmek gerekmiyor.Konusunda son derce uzman personeli ve gelişmiş su kaçağı bulma robot cihazları ile kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.Evimizde veya işyerimizde meydana gelen su tesisat kaçağı çok değişik yer ve tesisatlarda çıkabilir.Örneğin pimaşlarda [atık su tesisatı dediğimiz banyo,tuvalet, lavabo] gider borularında olduğu zaman eğer alt komşuya bu giderleri kullandığımız zaman akıyorsa demekki pimaşlardan veya derz dolgu aralarından kaçırıyor demektir.Firmamız bu tür su kaçağı tespiti için boru içerisi gözlem kamarası kullanmaktadır.Kamerayı su sızıntısının bulunduğu bölgedeki tüm giderlere göndererek boruların içine bakarız ve arızayı noktasal olarak tespit ederiz.Temiz su tesisat kaçağı tespiti için akustik dinleme ve termal kamara kulanarak tesisattaki patlak borunun kırmadan yerini buluruz.

Su kaçağı bulma işlemi bittikten sonra tamiratlarını 2 yıl garantili yapıyoruz ücretsiz tamir deki kastımız siz değerli müşterilerimize extra masraf çıkarmadan son derce titiz çalışarak eterafı kirletmeden 150 tl gibi bir ücretle sizleri bu durumdan kurtarıyoruz.Su kaçağı tespit cihazı olmadan su sızıntısının nereden kaynaklandığını bulmak zor olduğu gibi çok oldukca pahalıdır.Örneğin banyoda su kaçağı var ve yerini bilmiyorsunuz semtinizden veya mahallenizden bir tane su tesisat ustası çağırdınız geldi ustanız çok iyi ve tecrübeli olabilir ancak su kaçağı tespit cihazı yoksa tahmini olarak banyonuzda bazı yerleri kırarak suyun akış yönünü bulmaya çalışacaktır.Bu ne demektir banyonuzdaki birkaç yerde fayansların kırılması ve extra zaman ve para kaybı.Böyle durumlara düşmemek için acil olarak profosyonel beylikdüzü su kaçağı bulma servis ve tamirat işleri veren firmamızdan yardım alabilirsiniz.Gül Su Tesisatı firmamız hizmetleri ile daima yanınızdadır.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma | Cihazla Su Kaçağı Tespit Etme Beylikdüzü

Teknolojinin günümüzde bu kadar gelişmesi ile birlikte artık evlerde ya da iş yerlerinde oluşan su kaçakları özel makineler ve uzman kişiler tarafından hiçbir fayans ya da boru kırılmadan başarılı bir şekilde tespit edilebilmektedir. Kırmadan su kaçağı bulma birçok firma tarafından verilen ve oldukça da başarılı sonuçlara sebep olan bir yöntemdir.
Kişiler evlerine bütçeleri yettiği kadar yatırım yapmakta ve evlerini çok daha güzel bir örgünüme kavuşturmak için çalışmaktadırlar. Özellikle de banyo, tuvalet ve mutfaklarda su tesisatlarını değiştiren kişiler fayanslarını da yaptırmakta ve daha güzel bir şekilde yaşamaya devam ettirmektedirler. Değişen teknoloji artık kişilerin evlerinde hiçbir kırma ya da dökme işlemleri olmadan su kaçağı tespit edilebilmektedir. Firmamız müşterilerine her zaman en kaliteli hizmetleri sunmak için çalışmakta ve teknolojideki her değişikliği yakından takip etmektedir. Teknolojinin en son ürünü olan özel robotlar eşliğinde ev ya da iş yerlerinde su kaçakları bulunabilmektedir. Borular zaman içerisinde deformasyona uğrayabildiği gibi kişilerin günlük kullanımlarını önemli ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle kişiler bu su kaçaklarının belirtilerini gördüğünde ya da fark ettiğinde firmamızı arayabilir ve bünyemizde çalışan uzman personellerimizden her türlü desteği alabilir.

Firmamızda müşterilerimize en kaliteli hizmetler verilmekte ve sizlerin memnuniyetleri için her geçen gün daha çok çalışılmaktadır. Müşterilerimizin evlerindeki her bir bölümün onlar için kıymetli olduğunun bilincinde olarak özenli ve titiz bir şekilde su kaçağı tespiti yapmaktayız. Su kaçağını tespit ettiğimiz bölgelerde uzman tesisat ekibimiz hasarlı ve zarar görmüş bölgeleri usta bir işçilik ile onarmakta ve müşterilerimize ilk gün ki hali ile teslim etmektedir. Bütün bu işlemleri ve müşterilerimize verdiğimiz güler yüzlü hizmetlerimiz piyasadaki en uygun fiyatlardan oluşmaktadır. Su kaçağı müşterilerin su faturalarında oldukça olumsuz bir şekilde yansımakta ve maddi manevi büyük zararlara neden olmaktadır.
Siz de beylikdüzü su kaçağı bulma hizmetlerimizden yararlanmak ve hasarlı bölgelerin usta kişiler tarafından onarılmasını istiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız sizlere en iyi hizmetler verebilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Beylidüzü Su Kaçağı Bulma | Alt Kata Banyo Su Kaçağı

Evlerin mutfak ve banyo bölümlerinde su kaçağı sorunu yaşanabilir. Özellikle mutfakta yaşanan su kaçağı sorunları kişilerin su kaçağı dışında daha birçok farklı sorun ile karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Bu sorunlara örnek olarak; su kaçağı ile birlikte mutfak dolaplarında ve parkelerde çürüme meydana gelmesi verilebilir. Su kaçağı kişilerin hemen fark edebileceği bir olay değildir. Tesisatların yanlış ve kalitesiz işçilik kullanılarak döşenmesi, boruların eskimesi ve paslanması ve kişilerin yanlış kullanım sonucu giderlerden tıkanıklık oluşmasına neden olması su kaçağının oluşmasına zemin hazırlar.
Mutfaklarda yemek atıklarından ve lavaboya yağ dökülmesi gibi nedenlerden dolayı lavabo tıkanmaları oluşur. Bu tıkanmalarda zamanla su kaçaklarının oluşmasını sağlar. Oluşan su kaçaklarının çabuk fark edilmemesi ve erken müdahale edilmemesi ile mutfak dolaplarının alt kısmında ve parkelerde çürüme, kötü koku ve rutubet oluşur. Su kaçağı bulma konusunda sizlere kaliteli hizmet vermeyi kendimize amaç ediniyor, kaçak sorunu adına bizlerle irtibata geçtiğinizde, zaman kaybetmeden evlerinize geliyor ve kaçak bulunan bölgeyi en kısa sürede akıllı cihazlar ile tespit ediyoruz. Daha önceleri su kaçağının bulunduğu alanı tespit edebilmek oldukça zor ve zaman alan bir işlem olmaktaydı.

Ancak günümüzde teknolojinin çok fazla ilerlemesi ve tesisat alanı adına da tesisatçıkların işlerini kolaylaştıracak birçok teknolojik cihazın tasarlanması ile birlikte su kaçağı bulma işlemi oldukça kolaylaşmıştır. Kaçak oluşan bölgenin bulunabilmesi adına öncelikle akustik ses cihazları ile borulardan geçen suların sesleri dinlenir. Boru akışında meydana gelen ses dalgaları sızıntının oluştuğu alanın kolayca bulabilmek adına önemlidir. Akustik ses cihazları ile ses dalgaları kontrol edildikte sonra, sızıntının kaynaklandığı boru kolaylıkla bulunabilir, onarılabilir veya yeni boru ile değiştirilebilir.
Kırma İşlemi Uygulamadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı, kişilerin birçok sorun ile karşı karşıya kalmasına neden olur. Özellikle çok katlı apartman dairlerinde su kaçağı sorununun oluşması ile birlikte, alt kaza su sızması sorunu da yaşanır. Bundan dolayı su kaçağı sorununa mutlaka profesyonel kişiler tarafından müdahale edilmesi gerekir. Sizlere su kaçağı bulma konusunda hizmet veren firmamız kırma işlemine gerek duymadan kolaylıkla kaçak bulunan bölgeyi tespit etmekte ve sizlere kalite standartlarında hizmet vermektedir.
Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Bulma Firması

KIRMAK DÖKMEK YOK

GÜL TESİSAT www.gultesisat.com

İRTİBAT NO:0212 651 59 29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara

×TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER