Ağu 7, 2015

BAŞAKŞEHİR PİMAŞ AÇMA KIRMADAN ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA

Başakşehir Pimaş Açma
Pimaş Açma Nasıl Yapılır
Çalışmalarımızdan bir diğeride başakşehir pimaş açma işlemidir.Pimaş hepimizin bildiği gibi wc tuvalet,klozet,lavabo,banyo,mutak,kanalizasyon gibi yerlerden çıkıp kanala bağlanan borudur.Bu boru dediğimiz tabi asıl olarak tesisatçıların tabiriyle pimaşdır. Pimaşların içerisi yapıldığı günden itibaren kullanımdan dolayı tıkanmaların olması çok mümkündür.Pimaş tıkanıklığı problemi özellikle bina sakinleri çok ilgilendiren bir durumdur. Pimaş tıkanıklıları firma olarak fazlasıyla karşılaştığımız bir durumdur. Genelde müşterilerimizin evinde tıkanıklık olduğunda hemen çözümler üretiliyor ama pimaş açma sorununa kişisel müdahale yapılamamaktadır. Pimaş tıkanıklılığında tıkanan pimaş da genel olarak etrafa pis koku vermesi görüntü kirliliği yapması gibi durumlarda olabiliyor. Pimaş tıkandığında tıkanıklıktan dolayı sularında gitmesi sorun oluyor.Hemen hemen artık pimaş açma işlemi çok daha kolay bir hal aldı.Teknoloji aletlerimiz pimaş açma,kanal açma, tıkanıklık açma gibi sıfatlandırdığımız isimlerle çıkan son teknoloji aletlerden çözüm olanığı basitleşmiştir.Tuvaletlere giderlere atılan kağıt havlu ,bez kıl tüy gibi cisimlerindir.Bu cisimler zamanla birikerek lavabo tıkanmasına neden oluyor.Tıkanan banyo gideri pis su gelene kadar idrak edilemiyor.
Pimaş Açma Firması
Firma olarak teknoloji aletlerin çıkmasıyla oldukça ilerlemiş bulunmaktayız.Yurt dışında üretilen özel cihazlarla su tesisat sorunlarına kısa sürede çözümler bulunmuştur.Ayrıca çözümlerle birlikte eskiden evlerde ,otellerde tesisat sorunlarını çözüm aşamasında sorun olan alanı harabe inşaat halinde görmekten oldukça rahatsızdır.Bu özel aletlerin çıkmasıyla bu sorunda ortadan kaldırılmıştır.Şunu da belirtmeliyiz ki eskilere gittiğimizde bir tıkanıklık olduğunda pimaş açmaya çalışıldığında yada kaçak olduğunda bunu anlamak yada kaçağı bulmak bizim birkaç günümüze alıyordu.Hem zaman kaybı yaşadığımızdan dolayı hem de çözümü bulma noktasında sıkıntı yaşadığımızda bu bizi fazlasıyla strese sokabiliyordu.Tıkalı pimaş açma sorunu sürekli karşılaşabileceğimiz ve önlemini kendimizin alamadığı sıkıntılar arasındadır.Temiz su yada atık su giderlerinde uygulanan pimaşlar zamanla deforme olup sorun yaratabiliyor.Bu sorunlar karşısında ne yazık ki sorun yaşayan kişiler kendileri bu soruna el atamıyorlar.Bu soruna el atsalar dahi çözüm noktasına ulaşamıyorlar.Pimaş açma işleminin çok zor olduğunu biliyoruz.Firma olarak tüm tesisat sorunlarında olduğu gibi pimaş açma konusunda da oldukça başarılı ve kendine güvenen bir ekibiz.Pimaş açma sorununu ilk fark ettiğiniz zamanlarda kesinlikle göz ardı etmeyin bunu zamana yayarak yada çözüm noktasını buluruz diyip geçiştirmeyin çünkü bu zamanla daha büyük sorunlar oluşturabilir.
Pimaş Açma Şirketi
Hiç beklenmedik bir zamanda hiç uygun olmadığımız bir zamanda size yansıyabilir.Düşünce olarak sizde ya evimde bir yer kırılırsa ya da işi bitirip giderlerde düşüncesi olmasın çok bilindik bir firma olmakla birlikte güven konusuna da çok dikkat eden bir firmayız.Artık işin ehli olan ekiplerin sorunu gidermesi çok daha makbul bir durumdur. Tıkalı pimaşlar özel yurt dışından gelişmiş yeni teknolojilerle tıkalı pimaş açma işlemi artık çok daha kolay olabiliyor. Açılan bu tıkalı pimaş sorunu ortadan kaldırılıyor. Pimaş içinde yabancı cisimlerle ,atıklar yada başka problemlerden kaynaklanan tıkanmalar olabiliyor.bunu sonucunda bu aletlerde kısa sürede işlem gerçekleşiyor.Soru olan bölgeye ulaşmak için cihazların baş ucuna kalın teller bağlanıyor ve seri şekilde dönme yaparak tıkanıklığa neden olan tüm atıkları temizleyip ana logara gönderiyor.Profesyonel firmaların deneyimli ekipleriyle ve özel cihazlar yardımıyla kırmadan kamera yöntemiyle tespit yapılıp problemi bulup sadece tıkanan alan açılıyor. Bütün bu aşamaların sonucunda çok kısa zamana işimiz bitmiş oluyor.Tıkalı pimaş açma işlemi firmamız tarafından garantilidir.Pimaş açma sorununda bizi yani işi ehli olan firmalarımızı arayarak sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.Bu vb gibi sorunlarda firmamızı 7/24 arayarak şikayetlerinizi bildirebilirsiniz soru ve görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.İstanbul un bütün bölgelerine aktif şekilde hizmet sunmaktayız.Bir telefon kadar yakınız sizlerde başakşehir pimaş açma konusunda müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.
Robot Cihazlarla Kanal Tuvalet Lavabo Açma Servisi İstanbul

Tıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Kırmak Yok Robot Cihazlarla Garantili Olarak Açıyoruz

Gül Tesisat

İRTİBAT NUMARALARIMIZ:

0212 651 59 29 & 0553 314 38 47 NUMARALI TELEFONLARDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara

×TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER