" /> Bahçeşehir Su Tesisatçısı Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Açma Tesisat Tamiri

Bahçeşehir su tesisatçısı telefonları, <0212> 651 59 29 Bahçeşehir  bölgesinde su tesisat, sıhhi tesisat alanında sizlere hizmet veriyoruz. Özellikle SU KAÇAĞI – TIKANIKLIK AÇMA – PİMAŞ AÇMA alanlarında anında ve hızlı destek vermekteyiz.  Su tesisatı alanında çözüm ortağınız.

Gül Tesisat güvencesi İle  tesisat işleriniz uzman ekipler ile yapılmaktadır. Personelimiz sizlere servis aracı Ve kurumun iş kıyafeti ile gelir ve sorunlarınıza çözüm üretir.

SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN TAMİRAT YAPILIR.

Hizmetlerimiz : su kaçağı tespiti,tıkanıklık açma, pimaş açma, lavabo tıkanıklığı açma, petek temizliği, kanal görüntüleme, robotla banyo, tuvalet, mutfak  gider tıkanıklığı açma

Bahçeşehir su tesisatçısı İstanbul Bahçeşehir bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktadır.Uzman kadromuz ile Tesisat arızaları alanında hizmet veriyoruz bahçeşehir su tesisatçısı  olarak bahçeşehirin tüm mahallelerine tesisatçı hizmeti sunuyoruz.

tuvalet tıkanıklığı açma

lavabo açma

klozet açma

su kaçağı kırmadan tespit

Bahçeşehir  gider açma: Tıkalı klozet açma konusunda uzman kadromuz bahçeşehirin her bölgesine geniş servis ağımızla hizmet sunmaktayız tıkanan tuvaletinizi cihazla kırmadan zarar vermeden içerisine  bez    kağıt havlu kolonyalı mendil ve benzeri maddeleri tıkanan borudan çıkararak tıkanan giderinizi açıp test ederek   size teslim etmektedir    tıkanan borunun içindeki madde çıkarılmaz ise tekrar aynı sorunu yaşarsınız  o yüzden sıradan tesisatçıları çağırıp geçici çözümler üretip giderler o yüzden kesinlikle bizim gibi uzman firmalardan yardım alınız bizi arayın sizin uygun olduğunuz günde ve saatte gelelim tıkalı tuvaletinizi  çözüp hizmetinize sunalım bizden zaman bilgi almak için arayınız.       Gül  Tesisat olarak    tıkalı klozetinizi açtıktan sora oraları pis bir şekilde bırakmıyoruz yüzeysel olarak temizleyip sonra teslim ediyoruz. Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açıyoruz bazı durumlarda   klozetinizi söküp  tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz bunun sebebi klozet çizilmesini önlemek bağcıların tüm mahallelerine 30 dakikada hizmet sunuyoruz..

Bahçeşehir bölgesinin bütün mahallelerinde sıhhi tesisat işleriniz için 25,30 dk içinde servis sağlıyoruz. Tıkanan lavabo giderlerini kırmadan dökmeden özel cihazlar sayesinde  dakikada açıyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz!
İleri cihaz teknolojisini kullanıyoruz
Bu konuda çok profesyoneliz
Güler yüzlü hizmet anlayışı
Uygun fiyatlara kesin çözümler sunuyoruz.
Robotla kamerayla kanallarınızı temizliyoruz.
19 yılı aşkın  tecrübemizle  güven veriyoruz.
Bahçeşehir tesisatçı  7/24 hizmet sağlıyoruz
Tuvalet Neden Tıkanır?
Tuvalet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir.
Tuvalete dökülen toz çimento alçı gibi maddelerin donması sonucu tıkanabilir
Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir
Tuvalete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir
Tuvalet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir
Tuvalete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir
banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkan

Bahçeşehir Pimaş Açma

Evinizde veya iş yerinizde tuvalet tıkanıklığı mı meydana geldi kırmaya dökmeye gerek yok biz uzman ustalarımız ve teknolojik cihazlarımız sayesinde kırmadan dökmeden evinizin tesisatına zarar vermeden Bahçeşehir tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı pimaş tıkanıklığını robot cihazlarınız sayesinde çekik yay salarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri geri çıkararak veya parçalayıcı uç sayesinde parçalayıp lögara gönderiyoruz bu sayede Bahçeşehir tuvalet  veya pimaş tıkanıklığını açmış oluyoruz tıkanıklık gibi bir sorunla karşılaştığınız zaman mutlaka profesyonel bir firmadan yardım isteyiniz sıradan tesisatçılar evinizi kırıp boruları değiştirmek ister buda size maddi olarak geri döner gider tıkanıklığı gibi sorularda evinize su taşma yapıyorsa mutlaka binan suyunu kesin ve bizi arayın  sağlığınız için giderden taşan sulara çıplak teninize temas ettirmeyiz profesyonel bir yardım isteyiniz biz Bahçeşehir de TUVALET TIKANIKLIĞI,LAVABO TIKANIKLIĞI,PİMAŞ TIKANIKlIĞI,WC TIKANIKLIĞI,MUTFAK LAVABOSU TIKANIKLIĞI gibi soruları kırmadan açıp hizmetinize sunuyoruz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bahçeşehir Su KaçağıTespiti

Evinizin tesisatında su kaçağımı var ? alt kattaki komşunuza su mu damlıyor?
Sorun etmenize gerek yok  bizi arayın bir servis isteyin yeter ekibimiz gelsin su kaçağını noktasal olarak bilgisayarlı cihaz yardımıyla kolayca ve kesin olarak kaçağı tespit etsin  biz su kaçağı konusunda kedimize çok güveniyoruz  su kaçağını bulduktan sonra sadece bir veya iki seramik kırarak su kaçağının olduğu noktayı onarım  yaparak hizmetinize sunuyoruz  sıradan tesisatçılar tesisatı komple değiştirelim  veya bir kaç yeri kıralım gibi tavsiyelerde bulunabilir bunlara gerek yok size zaman tadilat ve ekonomik olarak ciddi kayıplar verdirebilir böyle bir durumda  kesinlikle profesyonel bir firmadan yardım almalısınız  Bahçeşehir su kaçağı tespiti yapmak bizim işimiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Lavabo bataryaları, Su kaçağı, Su sızıntısı, Taharet musluğu arızası, Klozet değişimi, Klozet arızası, Klozet tıkandı, Klozet su kaçağı. Sifon, Bakır boru, Su saati, Duş armatürü, Musluk tırlama yapıyor, Musluk ses yapıyor, Taharet musluğu tırlıyor. Sıcak su tesisatı arızaları, Musluk tamiri, Radyatör temizliği, Rezervuar iç takım değiştirme, Küvet montajı. Küvet tamiratı, Yangın tesisatı, Su kaçağı tespiti, Su saati kaçakları tamiri, Banyo vitrifiye malzeme montajı, Hilton lavabo montajı. Pis su tıkanıklıkları, Kalorifer tesisatı su eksiltmesi, Yerden ısıtma tesisatı, Banyodan su Kaçırıyor. Merkezi sistem bakım, Atık su borusu tıkanıklığı açma, Gider temizliği, Yağmur suyu tesisat, Bahçe muslukları. Hava tesisatı, Kazan dairesi tesisatı, Kazan pompa arıza, Kanalizasyon tıkanık. Kanal açma, Patlak arıza, Süzgeç tıkanık, Lavabo taşı, Tuvalet taşı. Bulaşık makinesi bağlantısı, Çamaşır makinesi bağlantısı.

Bahçeşehir Su Tesisatçısı Servis Hizmetleri

Pis su kaçağı, Temiz su kaçağı, Radyatör su kaçağı, Tıkalı lavabo, Tıkalı küvet, Şofben ısınmıyor, Petekler ısınmıyor, Petekler çalışmıyor. Radyatörler ısınmıyor, Kalorifer ısıtmıyor, Musluk damlatıyor, Duşakabin arızası, Sifon arızası, Duş telefonu, Duş başlığı. Termosifon arızası, Sıhhi tesisat tamirat, Temiz su tesisatı, Pis su tesisatı, Su kaçağı, Pis su kaçağı, Kanalizasyon, Rögar. Zemin suyu çözümü, Su yalıtımı, Havlupan montajı, Su deposu, Lavabo, lavabo bataryası, Musluk arızaları, Klozet arızaları, Sifon arızaları. Rezervuar iç takım değiştirme, Küvet sorunları, Kalorifer, Kombi su ısıtmıyor. Doğalgaz ve kombi tesisatı, Petek temizliği, Tıkanıklık bulma, Fabrika ve üretim tesisatları havalandırma tesisatı. Soğutma tesisatı, Islak hacim ekipmanları, Alt kata su kaçağım var,