Gül Tesisat’ın sunduğurobotla tıkanıklık açma Hizmeti; kanal açma, lavabolarda oluşan tıkanıklıkları açma, küvet giderinde oluşan tıkanıklıkları açma, klozetlerde oluşan tıkanıklıkları açma, yağmur giderlerinde oluşan tıkanıklıkları açma ve bunlara benzer çeşitli nedenler ile sonradan oluşmuş tıkanıklıkları kırmadan ve dökmeden modern yöntemlerle açma işlemini kapsar.

Lavabolarda Tıkanıklık Neden Olur?

Lavabolarda biriken atıklar zamanla lavabonun giderini tıkar ve atık suyun lavabodan su gitmesine engel olur. Tıkanık ile birlikte lavabo giderinden pis kokular gelmeye başlar. Kirli su, giderde oluşan tıkanıklıktan dolayı lavabo deliğinden geri gelir yâda su lavaboda birikir. Bu gibi durumlar hem sağlık, hem görüntü hem de kullanım açısından en kısa zamanda çözüme kavuşturulması gerekir.

 

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

 

Benzeri tıkanmalar daha çok çok banyo lavabolarında rastlanır nedeniyse; tranş, saç kılları, sabun parçaları, gibi durumlar lavabo tıkanmasına sebebi olur. Bu halde tıkanıklığı pimaş tıkanıklık açma servisi en az hasarla kırmadan açıyoruz.

Robotla lavabo Açma

Lavabo Tıkanıklığını Nasıl Anlarız?

• Lavabodan su geçmez,
• Lavabodan su döküldüğünde lavabodan su gidebilir fakat tıkanıklık varsa süzgeç den su çıkmaya başlar
• Lavabodan kirli ve rahatsız edici kokular gelmeye başlar,
Bu durumla karşılaştıysanız ve ya belirtileri varsa bizi arayın sizi rahatsız edici kokulardan kurtaralım

Mutfak yâda banyo lavabolarında oluşan tıkanıklığı modern yöntemler ile açmak için Gül Tesisat’ınmüşteri temsilcileri ile iletişime geçerekrobotla tıkanıklık açma işlemi için teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Gül Tesisat’ındeneyimli tesisat ekibi, lavabolarda oluşan tıkanıklıklara Avrupa’dan ithal edilen özel robotlar ve güçlü kimyasallar ile müdahale ederler.

Profesyonel su tesisatçılarımız, son teknoloji cihazlarımız sayesinde tıkanıklığın oluştuğu bölgeyi çok kısa süre içinde tespit ederler. Kırmadan ve dökmeden robotla tıkanıklığın oluştuğu bölgeyi tespit eden tesisatçılarımız çeşitli kimyasallar ile soruna neden olan tıkanıklığı ortadan kaldırırlar. Özel ithal edilen tıkanıklık tespit robotlarının yanılma payı olmadığı için her türlü tıkanıklığa karşı %100 çözüm sunar.

Klozetlerde Tıkanıklık Neden Olur?

Klozete atılan tuvalet kâğıtları, peçete, pamuk ve benzeri cisimlerden dolayı klozette tıkanma sorunu ortaya çıkabilir. Genellikle eski binalarda bulunan klozetlerin yapımında eski tarz malzemeler kullanıldığı için de sık sık klozet tıkanıklığı problemi yaşanmaktadır. Bunların dışında klozetin düzenli temizlenmemesi ve doğru kullanılmaması gibi farklı nedenlerde tıkanıklığa yol açabilir.

Klozette oluşan tıkanıklık klozetteki suyun gitmemesine ve klozette su birikmesine neden olur. Klozet tıkanıklıkları en kısa zamanda içinde giderilmelidir aksi takdirde tıkanıklık kısa süre içerisinde etrafa pis kokular yaymaya başlar ve bu durum özellikle sağlık açısından çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Klozet tıkanıklığı sorunlarında Gül Tesisat’ın müşteri temsilcilerine dilediğiniz zaman robotla tıkanıklık açma işlemi için teknik servis çağrısı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz teknik servis çağrısının ardından deneyimli tesisatçılarımız belirtmiş olduğunuz adrese tam teşekküllü cihazlar ve özel kimyasallar ile en kısa süre içinde gelir. Tıkanıklık açma makinesi ile klozette tıkanıklık yaşanan noktayı en doğru şekilde tespit eden su tesisatçılarımız kırmadan, dökmeden, klozete ve klozet çevresine hiçbir zarar vermeden tıkanıklığıözel kimyasallar sayesinde en kısa süre içerisinde profesyonel bir şekilde giderirler.

Klozet tıkanıklığı sorunun en başlıca nedeni bizleriz. Bizler bilinçli yada bilinçsiz bir şekilde ihtiyaçlarımızı giderme aşamasında kullanılan kağıt havlu peçeteleri klozetin içine atmamız la birlikle klozetin belli zaman sonra klozetin tıkanmasını aşama aşama görebiliyoruz. İlk aşamada klozet tıkanıklığını pek önemsemeyiz yada sorunu görmezden geliriz ta ki bu sorun bize çok büyük sorunlar açana kadar. Klozet tıkanıklıkları etrafa kötü kokuların yayılması da cabasıdır.Bu kokularla birlikte klozet alanında gözle görülmeyen mikroorganizma dediğimiz maddelerde oluşabiliyor. Bilindiği gibi içerisinde dışkıların yada benzeri şeylerin zamanla mikroba dönüşüp sağlıksız ortam haline geldiğini hepimiz biliyoruz. Küçük yaştaki çocukların wc ihtiyaçlarında klozete dokunmaları yada yakın temasta çocuklara sağlık problemi yaşattığını da unutmamak gerekiyor.Aile fertlerinin klozet tıkanıklığı açma işlemini küçük bir sorun olarak görmemelerinin ve çok hassas davranmaları gerektiğini çok net bir şekilde belirmek istiyoruz. Tıkanmaların bir örneği de şu dur;ev hanımlarının temizlik yaptıkları esnada viledaların içerisinde bez parçalarını unutarak ve bu unutma sonucu bilinçsiz bir şekilde viledanın içerisinde ki suyu klozetin içerisine döküyorlar.

Bu dökme sonucunda klozetin içerisine giren bez parçası belki anlık olmasa da belli zaman sonrasında tıkanıklığa neden oluyor.Tıkanıklık esnasında da suların geri tepmesine neden oluyor. Bu tepme hem görsellik açısından hem de sağlık açısından tehlikelidir.Bu hatalar Sadece kullanıcı hataları olmamakla birlikte eski bağlantılara dayanarak hattın içinde taşlanma olması ,kireçleme olması gibi nedenlerden de klozet tıkanması olabiliyor. Klozet tıkanıklığı açma sorununun da firmamızı arayarak destek alabilirsiniz.Firma elemanlarımızın kontrolü altında sorun olan alana gözlem yapılıp sonrasında gerekli olan işlemleri yapıyorlar.Yapılan bu işlemler ;sorun olan alana pırpırı ile suyu basınçlı bir şekilde hatta göndermektir. Gönderme aşamasından sonra ki işlem ise kamera ile çok titiz bir şekilde kontrol edilmesidir.Şayet klozet tıkanıklığı açılmamış ise yurt dışında üretilmiş özel robot cihaz ile hattın içindeki bez,peçete,kağıt havlu gibi benzeri maddeleri çekerek alır.

Klozet tıkanıklığı açma esnasında firma elemanlarımızın farklı nedenlerle tıkanıklığı olduğu gözlemine varıldığında ise size durum izah edilir.Bu farklı durum ise taşlaşma ve kireçlenmedir.Taşlanma ve kireçlenme var ise robot cihaz ile taşlaşma kırılarak bol su ile logara gönderilir.Şayet hatta meyilsizlik var ise sizlere onarımı yapılması gerekti bilgisi verilir.Bu talebimize onay verir iseniz özel onarım ekiplerimiz aynı gün içerisinde gelip titiz,hassas ve her şeyden önce sizin memnuniyetinizi göz önünde bulundurarak çalışmalara başlıyorlar.Bu çalışma ise hat yeniden yapılıp pimaşların üzeri kapanmadan her hangi bir sorun var mı diye hattın içerisine tekrardan özel kameralar ile bakılıyor.Kamera ile bakıldıktan sonra bol su ile kontroller yapılıyor.Bütün bu aşamalar bittikten sonra size yaptığımız klozet tıkanıklığı açma işini sunuyoruz ve çalışma alanın içerisini kesinlikle inşaat alanı gibi görme durumunuz olmuyor .Size sağlıklı bir ortam ile karşılaştırıyoruz.Çok maliyetli olmayan klozet tıkanıklığı açma işleminde her zaman bir firmadan destek almayı unutmayın.Küçük maliyetlerden kaçınıp kendinizi eşinizi ve çocuklarınızı sağlıksız bir ortam ile baş başa bırakmayın.Sağlığınızın her şeyden önce geldiğini unutmayın

Küvetlerde Tıkanıklık Neden Olur?

Küvetin kullanımının ardından saç, şampuan ve sabun artığı gibi maddelerin giderde birikmesi ve gidere kaçması sonucu küvet giderlerinde tıkanıklık oluşur. Ayrıca küvetin yeterlive doğrutemizlenmemesi, temizlik esnasında zararlı deterjanlar yâda kimyasallar kullanılması gibi çeşitli birçok nedenden dolayıküvet giderinde tıkanıklık meydana gelebilir. Bu durum küvetten suyun gitmemesine, suyun küvette birikmesine yâda suyun giderden geri gelmesine ayrıca etrafa pis kokular yayılmasına neden olur.

Küvet tıkanıklıklarına vakit kaybetmeden müdahale edilmesi gerekir. Özellikle küvet tıkanıklıklarında mutlaka profesyonel destek almanızı öneririz. Çünkü küvet tıkanıklığına yanlış müdahale edilmesi boruların hasar görmesine yâda patlamasına neden olabilir. Hasarlı gider borularından sızan sular apartmandaki herhangi bir daireden akabilir. Yâda bilgisiz kişilerin yanlış müdahalesi sonucu banyonuzda çok daha büyük bir tadilat yaptırmak durumunda da kalabilirsiniz. Küvet tıkanıklığı onarımının daha zahmetli ve daha maliyetli olmaması için en kısa süre içinde profesyonel su tesisatçılarımızdan destek alabilirsiniz.

Küvet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Deneyimli su tesisatçılarımız küvet giderlerinde oluşan tıkanıklığı aynı klozet tıkanıklığını giderdikleri gibi kuvvetli kimyasallar ve özel aletler yardımıyla kırmadan ve dökmeden tespit ederek kesin çözüme kavuşturur. Cihazlar yardımı ile küvet giderinde sorunlu bölgeye gönderilen kimyasallar, giderde biriken atıkların erimesini sağlar ve gideri atıklardan en iyi şekilde arındırarak, sorunu profesyonel şekilde ortadan kalkmasını sağlar.

Yağmur Giderlerinde Tıkanıklık Neden Olur?

Yağmur giderlerinde oluşan tıkanıklık genellikle süpürülmeden yıkanan balkonlardaki kirlerin gidere kaçması ve giderdebirikmesiyle oluşur. Ayrıca eskimiş yâda kireçlenmiş gider boruları da tıkanıklığa sebep olabilir.

Yağmur Giderlerinde Oluşan Tıkanıklıklar Nasıl Açılır?

Özel robotlarla ve görüntüleme cihazları ile tespit edilen su akıntısı kimyasallarla yâda borunun değişimi ile ortadan kaldırılır. Profesyonel su tesisatçılarımızın yağmur giderinde oluşan tıkanıklığı tespit ettikten sonra en az maliyet ile giderin onarımını gerçekleştirirler.

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Robotla Tıkalı Tuvaleti Nasıl Açıyoruz?

Evlerde, meslek yerlerinde, resmi binalarda veya otellerde wc tıkanıklığı çok karşılaşılan bir durumdur ve robotla tuvalet tıkanıklığı açma işlemi gerektirir. Tuvaletlerde oluşan bu tıkanıklıklar zamanla oluşan ve biriken tortulardan kaynaklanabileceği bunun gibi, tuvalete atılan peçete, wc kağıdı ve değişik cisimlerden de olabilmekte. Bu tür pozisyonlarda su giderden aşağı gitmeyecek, süre zaman taşacak ve evinizi kirletebilecektir. Tıkalı bir wc sürekli koku yapacaktır. Taşma olmasa bile bu koku her süre mevcut olacaktır. Bu tür wc tıkanıklıklarını açma işlemi kimi pompa ve benzeri cihazlarla yapılır. Bu çabalar çoğu zaman işe yaramaz. wc tıkanıklığı açma işlemi bir profesyonel yönünden yapılmalıdır.
Bu tür tıkanıklıklar umuma açık yerlerde daha mühim sıkıntı doğurmaktadır. Lokantalar ve oteller bunun gibi umumun kullandığı yerler aşırı daha çok tıkanabilir. Zira bir aşırı değişik insanın kullanıyor olduğu bu tür yerlerdeki tuvaletler daha özensiz ve dikkatsiz kullanılabilmektedir. Bu uygunsuz ve yanlış kullanımlar neticesinde tuvaletlerde mühim tıkanıklıklar oluşmakta ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemi gerektirmektedir. çoğunlukla boğum ve ek yerlerinde bu tıkanıklıklar oluştuğundan kendi başımıza ve bir uzmandan hizmet almadan açma çalışmaları daha mühim sorunlar doğuracaktır. Zira ek yerlerinde oluşan bu tıkanıklıkların açılabilmesi hemen hemen bu yöntemlerle imkansızdır. bununla beraber bu uğraşlar yanlış sonuçlar da doğurabilir ve sonucunda diğer katlardaki ev dairelerdeki tuvaletleri ve umumi giderleri de tıkayabilir. Bu durumda bir tuvalet tıkanıklığı ile uğraşır ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yaparken aniden fazla ve umumi gider problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Robotla Tuvalet Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ücreti Ne Kadar?

Yapılması gereken kendiniz uğraşmak ve problemi gidermeye çalışmak yerine, bu konu için alanında uzmanlaşmış, içerisinde profesyonel ve bu konularda hususi eğitimler almış personeller barındıran ve teknolojik cihazlar kullanan firmalar ile iletişime geçmek ve onlardan hizmet almak olacaktır. Bu tür kuruluşlar çok fazla kompleks ve robotla tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde uygulanan uzman cihazlar kullanırlar. Bu cihazlar ile gider denetim edilir, tıkanıklık tespit edilir ve monitör vasıtası ile tıkanıklığa neden olan maddeler tetkik edilir. olası olduğunca bu maddeler yerlerinden parçalanarak sökülür. ve ya sökülüp parçalanamayacak ve giderden akıp gitmesi sağlanamayacak maddeler ise b durumda yine bu robot cihazlar yardımıyla bu parçalar wc giderinden çekilerek çıkartılırlar. Bu işlemler yapılırken yoğun şekilde dikkatli ve yavaş yapılır. Zira bu işlem sırasında katı ve sivri olması muhtemel ve ya zaman geçtikçe sertleşmiş ve katılaşmış maddelerin boruları zedelemesi ve kırması önlenmiş olur.
Sahasında uzmanlaşmış personeller profesyonel personelleri ve cihazları ile hela giderinizi sorunsuzca bir şekilde gidermiş olacaktır. Sonrasında gideriniz yine kontrol edilir ve herhangi bir tıkanıklık olup bulunmadığı incelenir ve sorunsuzca bir biçimde ev veya meslek yeri malikine rahat olarak teslim edilir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi deneyimli eller vasıtası ile yapılması gereken işlemlerdir. Kendiniz bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz fakat bilmelisiniz ki çabalarınız sonuçsuz kalacaktır. Bu biçimde çevresi kirleterek gider açma çabalarına girmek yerine bir uzman ile çalışın. ters takdir de sadece giderinizi daha da tıkayıp tekrar açılamayacak bir duruma getirerek, tuvaletinizin ve fayanslarınızın kırılarak bir çok fazla masraf çıkartmış olacaksınız. Tuvaletinizin parçalanması ve fayanslarınızın kırılması hem kirlilik ve kir oluşturacak, hem kokuyu daha da arttıracak hem de haftalarca evinizde tadilat hayatı yaşamanıza neden olacaktır.Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi profesyonellerin işidir. Elinizi vurup kirletmeyin.

 

Robotla Tıkanıklık Açma İşlemi Ne Kadardır?

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için fiyatlarımızda dönem dönem çeşitli kampanyalar ve indirimler düzenliyoruz. Bu nedenle Gül Tesisat’ın sunduğun hizmetlerin güncel fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Robotla Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yaptırılır?

Robot ile tıkanıklık açma işlemi için Gül Tesisat’ın deneyimli müşteri temsilcilerine servis kaydı oluşturabilirsiniz. Servis talebinizin ardından özel tıkanıklık açma makinası, teknolojik kameralarve çeşitli kimyasallar ile belirttiğiniz adrese gelen su tesisatçılarımız tıkanıklık açma işlemi için gerekli tüm hazırlıkları yaparlar. Tıkanıklığın nereden kaynaklandığını tespit ettikten sonra kırmadan ve dökmeden sorunlu bölgeye müdahale ederek tıkanıklığıen kısa süre içerisinde ortadan kaldırırlar.

Robotla tıkanıklık açma lavabo tıkanıklığı açılır  tuvalet tıkanıklığı , klozet tıkanıklığı , robot ile tikaniklik açma, banyo tıkanması, gider tıkanıklığı, pim aş tıkanıklığı, tüm tıkanıklık açma işleri uzman usta ekipleriyle özenle yapılmaktadır. Robotla pim aş açma robotla tıkalı gider açma, robotla tıkalı kanal  robot cihazla tıkanıklık , robotla tıkanmış boru

Lavabo, tuvalet, klozet, gider, kanal tıkanıklıkları su taşması, su sızıntısı, kötü kokulara neden olmaktadır.

Kameralı tespit cihazlarıyla tıkanıklığın tespiti ardından, kimyasal madde ya da robotla tıkanıklıklar açılabilmektedir. Pim aş tıkanıklıkları amatör ustalar tarafından değil. Profesyonel tesisat ustaları tarafından yapılmaktadır.

Robotla pimaş aç, robotla tıkalı gider açmak, robotla tıkalı kanal açmak, robot cihazla tıkanıklık açma, robotla tıkanmış boru açan,

 

Gül Tesisat firması olarak İstanbul geneli haftanın yedi günü ve her saati robotla tıkanıklık açma  hizmeti veriyoruz.

HIZLI ARAMA